# Arda Turan (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

İnşallah sakatlanmadan form dolu güzel bir sezon geçirirsin. Kaptan
tiphat.gif

Milan Baros: "Fatura hep Arda'ya çıkıyor, Alman hesabı olmalı"

Twitter'da okudum, nerede söylediğini bilmiyorum.

Son transferle performansını katlayacağını düşünüyorum.

Arkasına yapılan Insua transferi defansımızdan çok Arda'ya yarayacaktır. Özellikle InsuA'nın hücuma sık sık katkı vereceğini düşünürsek Arda'nın eskiye oranla daha fazla boş alan bulacığını düşünüyorum. Bu da onun daha etkili olacağı anlamına geliyor.

Yine Misi transferiyle artık sadece gözler onun üzerinde olmayacak. Bu yüzden de Arda'nın üzerindeki yük bir nebze olsun azalacaktır. Misi'nin pas yeteneğini ve pozisyon alma becerisini de düşünürsek Arda hem daha fazla gole imza atacak hem de daha fazla asist yapacaktır.

Bunların olması için ise Eskişehir maçının ikinci yarısındaki gibi istekli olması gerekir ilk yarıdaki gibi değil.

Eğer bu dediklerim olursa Athletico Madrid Arda'ya 11 değil 31 milyon teklif eder.

Kesinlikle. Hiç değilse ayağına top alan herkes Arda'ya atmaz artık. Maç içinde hemen yorulmaz.

Fbli arkadaşlar hala devam ediyorlar muhabbetlerine. Hatta Salih'in yazınısın alıp hakaret etmişler. İsim yok, birşey yok klavye delikanlılığı kolay tabii.

Neyse birazcık cesaretiniz varsa şu yazdıklarımı da taşıyın;

benim o ironik mesajı atmaktaki tek amacım bazı Galatasaray( Sadece Galatasaray) taraftarlarına gönderme yapmaktı.

O mesajı bulup, üşenmeden kendi forumunuza taşıyıp sayfalarca tartışmanız tamamen sizin embesilliğinizdir.

Aklımdan sizin gibi ezikleri düşünerek hiçbirşey yapmam ben.

Kendinizle karıştırmayın.

Teklif de gerçek, yırtının, bahaneler bulun "Hayır!!! Hayır!!" diye böğürün. Birşey değişmeyecek. Hadi bunu da kopyalayın forumunuza, yerse...

Fbli arkadaşlar hala devam ediyorlar muhabbetlerine. Hatta Salih'in yazınısın alıp hakaret etmişler. İsim yok, birşey yok klavye delikanlılığı kolay tabii.

benim o ironik mesajı atmaktaki tek amacım bazı Galatasaray( Sadece Galatasaray) taraftarlarına gönderme yapmaktı.

O mesajı bulup, üşenmeden kendi forumunuza taşıyıp sayfalarca tartışmanız tamamen sizin embesilliğinizdir.

Teklif de gerçek, yırtının, bahaneler bulun "Hayır!!! Hayır!!" diye böğürün. Birşey değişmeyecek. Hadi bunu da kopyalayın forumunuza, yerse...

"Teklifi yüksel tutmuşsunuz,bana danişsaydınız kesin yedirirdik !"

Mesajını bile gerçek sanmışlar :D :asd: o kadar da ünlem işareti koymuştum :D tam embesiller.

Bunuda kopyalayın yuregınız varsa kuşlar

Az önce Euro 2008 maçlarını izledim.. Şu bir gerçek ki Arda da çabuk düşünme, çeviklik, sürat başta olmak üzere birçok konuda çok büyük gerileme var.. Özellikle İsviçre ve Çek Cumhuriyeti maçlarını izleyince bana hak vereceksiniz.. Hele vücudundaki kalınlaşmayı ve esneklik kaybını görmemek için ya kör olmak ya da akıl sınırlarını zorlayacak derecede fanatik olmak lazım..

A.Madrid'i şikayet edecekmişiz bizden habersiz Arda ile görüşülmüş diye.

Arda burada çok yanlış yapmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt