Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum"

1539287012771.png

Yaklaşık 3 saat ifade veren Arda Turan, taciz suçlamalarını ret ederken hastanede ateş edilmesi olayına ilişkin ise, beline koyarken tabancanın ateş aldığını söyledi.

Arda Turan: "Ben Burak Yılmaz'la konuşurken bir anda Berkay beni çekmeye başladı. Ne olduğunu anlamadım, ben de sinirlendim ve o an vurdum. Daha sonra öğrendim ki, eşine laf söylemişim. Birincisi ben tanımam. Tanımadığım birinin evli olduğunu da bilemem"

Arda Turan: "Ayrıca Berkay'ın eşi 'Arda tuvalete giderken bana dokundu' demiş. Güvenlik kameralarında da belli ki, ben hiç tuvalete gitmedim"

Arda Turan: "Ben Berkay'ın peşinden hastaneye gittim. Berkay'a, eşine hiçbir şey söylemediğimi söyleyip, 'Buna nasıl inanırsın' dedim. Hatta, o da bana 'Kaptan ben sana inanıyorum' dedi"

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum, 'İnanmıyorsan beni vur' dedim. Burnu kırık olduğu için ona, 'Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silahı, senden şikâyetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap" dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı" [Buzz Spor]

Öyle bi anlatıyor ki hiçbir şey sanırsın. Eminim pişman falan da değil. Yaptıklarının kötü bir şey olduğunu anladığını hiç sanmıyorum.

Ulan sen sporcusun senin yanında silahın işin ne? Berkaya kocasının senin olduğunu bilmiyordum diyorsun, başka biri olsa yani önemsiz mi olum? Veya evdeki karının hiç mi değeri yok lan? Nasıl insanlarsınız lan siz, iğreniyorum iğreniyor

Berkayda karisina inanmayip bu köpege mi inanmis?

He yav Arda he, kesin anlattigin gibi olmustur.

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum, 'İnanmıyorsan beni vur' dedim. Burnu kırık olduğu için ona, 'Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silahı, senden şikâyetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap" dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı"

Silahi veriyor
Ne yaparsan yap diyor
Sonra da ekliyor ha
"Şikayetçi olmayacagim"
:asd:

ub.msji

Bir insan umuma açık bir yerde neden silah taşır? Burnu bin bir türlü boka battığı için. Hala daha pişkin pişkin anlatıyorlar adamlık pozları veriyorlar.

Arda Turan: "Belimde olan tabancayı masaya koydum, 'İnanmıyorsan beni vur' dedim. Burnu kırık olduğu için ona, 'Ben buradayım eğer taciz olduğunu düşünüyorsan al silahı, senden şikâyetçi de olmayacağım, ne yaparsan yap" dedim. Sonra belime tekrar tabancayı koyarken ateş aldı"

Silahi veriyor
Ne yaparsan yap diyor
Sonra da ekliyor ha
"Şikayetçi olmayacagim"
:asd:

ub.msji
İmparator İbo gibi kafadan kurşun yiyince hala hayatta kalacağını sanıyor heralde, al kafama sık senden şikayetci olmayacağımın başka açıklaması yok heis :D

Hala daha milli takımda söylendiği kadar olaylar olmamıştır diyenler var mı acaba çok merak ediyorum. Ulan örnek olması gereken adam, milli takımın kaptanlığını yapmış olan adam silah taşıyor.

Bunlar ayan beyan para için milli takımı satmıştır, ben bundan artık zerre şüphe duymuyorum.

Üst Alt