Arda Turan: "Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorum"


İspanya’da Atletico Madrid forması giyen milli futbolcu Arda Turan, kendi adını taşıyan spor tesisini açılışını yaptı. Arda, Galatasaray taraftarını kızdıran röportajındaki sözlerinin hatırlatılması üzerine “Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorum. Bir ay önce yaptığım bir röportajdı” diye konuştu.arda-turan-ben-galatasaray-i-ve-taraftarini-cok-seviyorum-1671243.Jpeg
Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumYeni üye şablonları pek iyi olmamış sanki :eek:Arda yine mi sen ya ..
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumAllahını seven Arda´nın çenesini kapatsın.
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumArda yine mi konustun:sopa:Bir ay önceki röpörtajın da simdi yayınlanması cok manidar,sanki burada Provokasyon seziyorum:cool:
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumKonuştukça dalgıçlık konusunda uzmanlaşıyor :asd:Bazen susmak en mantıklısıdır ama Arda kardeş öğrenene kadar devirdiği çamlar bini geçecek :)
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumyine bir arda röportajı. şaşırmadım açıkçası.
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumBen şimdi sana bi makale daha yazardım ama neyse :ays::ays:
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumarda cok fazla konusuyor ayaklari konusun artik her gün arda yeter artik antipatik buluyoruz seni.
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumKıvır baba kıvır. Seni delicesine desteklediğimiz günlere lanet olsun..
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumZamanlama hatası olduğunu kabul etmiş. Ve o röportajı yapan şişmanın şimdi yayınlamasının nedeni çok bariz ortada. Oyuna gelmez bu taraftar.İt ürür kervan yürür ;)
 
Cevap: Arda Turan: Ben Galatasaray’ı ve taraftarını çok seviyorumZamanlama hatası olduğunu kabul etmiş. Ve o röportajı yapan şişmanın şimdi yayınlamasının nedeni çok bariz ortada. Oyuna gelmez bu taraftar.İt ürür kervan yürür ;)Bende aynısını düsünüyorum,1 ay önce yapılan konusmayı simdi yayınlamak gercekten manidar,Resmen taraftarları galeyana getirmeye calısıyorlar;)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt