Arda Turan: "Ben Galatasaray'ın evladıyım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Ben Galatasaray'ın evladıyım"

2235508_810x458.jpg

Arda Turan, Fenerbahçe galibiyetinin ardından şampiyonluk yarışındaki rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş hakkında konuştu.

"KARŞIMIZDAKİ TAKIM TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK CAMİASI GALATASARAY"

"Karşımızdaki takım Galatasaray. Türkiye'nin en büyük camiası Çok dikkat etmemiz lazım. Bir mağlubiyette her şey değişebilir. Şimdi Kayserispor maçına konsantre olacağız. İnşallah üstesinden geleceğiz. Kendi performansımdan memnun olduğunu söyleyen Arda Turan, "Atletico Madrid'deki gibi oynuyorum. Her geçen gün daha da iyiye doğru gidecetir. Oradaki gibi az gol atıp, az gol yiyoruz burada da. Tamamiyle bir sisteme bağlı takımız. En önemli şey şampiyonluğu kazanmak."

"EN UFAK HATAMIZI DEĞERLENDİRİRLER"

"Biz eğer 9 maçı yok sayar ve birden şampiyonluğa kitlenirsek hata yaparız. Karşımızda çok önemli camialar var. En ufak bir hatayı değerlendireceklerdir. "

"G.SARAY'IN EVLADIYIM"

Özel açıklamalarda bulunan Arda, "Galatasaraylılığımı hiçbir şey değiştirmez. Ben Galatasaray'ın evladıyım." ifadelerini kullandı.

Ajansspor

Son düzenleme:
Abdullah Avcı: "Ligin ve lig tarihinin en değerli takımıyla oynadık. Bulunduğu yeri hak etmeyen bir takım."

Üst Alt