Arda Turan: "Çalıştığım en iyi hoca Fatih Terim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Çalıştığım en iyi hoca Fatih Terim"

Bu elemana acilen hiç istenmediği hatırlatılmalı. Olurda FT alırsa bunu, başımıza bela ederse, beraber kulüpten ayrılabilirler. Ben karaktersiz adam istemiyorum takımımda. En iyisini hoca bilir demem, bilmediği zaman hatırlatılmalı.

Bu elemana acilen hiç istenmediği hatırlatılmalı. Olurda FT alırsa bunu, başımıza bela ederse, beraber kulüpten ayrılabilirler. Ben karaktersiz adam istemiyorum takımımda. En iyisini hoca bilir demem, bilmediği zaman hatırlatılmalı.
kaale almaya bile gerek yok
hasan sas'in istifa ettigi yerde "galatasaray'in teklifi komikti diyen bir futbolcu barinamaz"
her gecen gün kendini daha fazla bitiriyor

kaale almaya bile gerek yok
hasan sas'in istifa ettigi yerde "galatasaray'in teklifi komikti diyen bir futbolcu barinamaz"
her gecen gün kendini daha fazla bitiriyor

Murat, geçen Hasan'ın ve Hande'nin istifasının bu adam üzerine olduğu dedikodusu çıktı. Muhtemelen yalan ama azda olsa gerçeklik payı varsa messi olsa gelmesin zaten. Hasan'ı TD olarak sevdiğimden değil, bi futblocuya özellikle karaktersiz bir futbolcuyu takımımda görmek istemiyorum. Hele birde oynamadan bu kadar zarar veren bir herifi hiç istemiyorum.

Hocayı çok sevsem de buna ben de katılıyorum.
Arda zamanında yaptığı işler ile hatırlanmalı
Son zamanlardaki saçmalıklarıyla zaten gözden düştü bari akıllarda kalan o 66 numarayı gözden düşürmesin.Az da olsa iyi hatırlayalım o günlerin hatırına

Üst Alt