Arda Turan, Cenk Ergün ve Dursun Özbek ile Görüştü İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan, Cenk Ergün ve Dursun Özbek ile Görüştü İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MUNDO DEPORTIVO (İspanyol Gazetesi): Arda Turan İstanbul’da Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Cenk Ergün ile buluştu. Transferi için görüşme yaptı

MD'ya göre Arda Turan Galatasaray ile daha anlasamadi, ama olma ihtimali gittikce yükseliyormus . Galatasaray'dan ziyade Monaco ve Arsenal'da Arda Turani isteyenlerden.

Barcelona Arda Turanin olasi bir transfere yardimci olacagini belitrmis kendisine .

Arda en su pais para negociar con el Galatasaray

(Google translate )

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

eveeet beyler cisim yaklasiyor

qsa488tipiyz.gif

Daha öncede dedım kesin bize gelecek bu.Arsenal napsın la bunu.Gtu göbegı salmış premier ligde ayağına top deydirtmezler bunun.

Arda eninde sonunda gelecekti zaten, inshallah adam akilli oynar takima katki saglar.

Arda + Asamoah inanilmaz guc katar takima

- Linnes
- Tolga
- Garry

Onemli yedek futbolcular olur.

Önceden karşı çıkıyordum ama takımdan umudum kalmadığı için gelirse gelsin artık ne halleri varsa görsünler.

Nasıl oldu da Galatasaray taraftarında bu Arda nefreti oluştu?
Eski günleri hatırlıyorum da,doğuştan Galatasaray’lı olması,altyapıdan yetişmesi ve yetenekleriyle taraftarın gözbebeği idi.
Arda Fenerbahçe’li olsa Atletico ve Barcelona gibi takımlarda oynasaydı medya 7/24 yayın yapar,Aziz Yıldırım ortalıkta şişine şişine gezerdi.
Arda Galatasaray’a gelmez ama şu anda Arda’dan daha pahalı ve ondan daha yetenekli bir tane bile futbolcumuz yok.

Geleceği bariz. Maddi anlamda fazla girmez ins. Bedavaya 1.5 seneligine kiralayalım, maasinin 2/3unu de barça odesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt