Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

arda-turan21.jpg

Bilgilendirme: Arda Turan

Futbolcumuz Arda Turan’ın burun akıntısı, ateş ve genel halsizlik şikayetleri ile başlayan sağlık sorunu için yapılmış olan testlerinin bugün çıkan sonuçlarında H1N1 test sonucunun pozitif olduğu saptanmıştır. Futbolcumuz konuyla ilgili detaylı olarak bilgilendirilmiş olup, başlanan tedavisine düzenli bir şekilde devam edilmektedir.

Sağlık durumu iyi olan ve istirahata alınan kaptanımızın, takımdan ayrı olarak, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar özel tedavisine devam edilecektir.

Galatasaray Futbol A.Ş.

Cevap: Arda Turan Domuz Gribine Yakalandı !

allah acil şifalar versin büyük kaptana inşallah en yakın sürede düzelir aksini düşünmüyelim :(

tüm dünyada yüzbinlerce kişinin domuz gribi olduğunu düşünürsek çok korkulacak bir durum olduğunu sanmıyorum

telaşlanmamak lazım aşısıda çıktı zaten

tek problem bir süre takımdan uzak olabilir o kötü.

acil şifalar diliyorum

ardaya nazar değmesi için herşeyi yapan köpeklerinde gözü çıksın

İnşallah çabucak iyileşirsin kaptan, dualarımız seninle.

Bu arada antu.com'daki bazı insaniyet yoksunları bu habere ''inşallah ölür'' diye şerefsizce yorumlar yapıyorlar.

Insallah duzelir Arda Turan haydi sen yenersin dualarimiz seninledir kaptan!.

Beyler lütfen abartmayın. Bu gribin belirtilerinin de diğer özelliklerinin de hatta tedavisinin de normal gripten pek farkı yok. Zaten 5-6 güne kalmaz atlatır.

Telaş yapmayın.

Geçmiş olsun.

İnşallah çabucak iyileşirsin kaptan, dualarımız seninle.

Bu arada antu.com'daki bazı insaniyet yoksunları bu habere ''inşallah ölür'' diye şerefsizce yorumlar yapıyorlar.

Yazık ! Ne diyeyim, onların bir futbolcusu domuz gribi olsa biz böylemi davranıcaz. O yorumlara baktığımızda insanlık resmen ölmüş.

Normal gribinden bir farki yok. 1 hafta icinde antremanlara baslar. Acil sifalar dileriz...

Dikkatli olmali futbolcular...

Bilgilendirme: Arda Turan

Futbolcumuz Arda Turan’ın burun akıntısı, ateş ve genel halsizlik şikayetleri ile başlayan sağlık sorunu için yapılmış olan testlerinin bugün çıkan sonuçlarında H1N1 test sonucunun pozitif olduğu saptanmıştır. Futbolcumuz konuyla ilgili detaylı olarak bilgilendirilmiş olup, başlanan tedavisine düzenli bir şekilde devam edilmektedir.

Sağlık durumu iyi olan ve istirahata alınan kaptanımızın, takımdan ayrı olarak, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar özel tedavisine devam edilecektir.

Galatasaray Futbol A.Ş.

Bilgilendirme: Arda Turan - 18.11.2009 15:39 (FUTBOL AŞ) / Galatasaray.org

"ölse üzülmeyeceğim oyuncuların başında geliyor kendisi "

"yanlsiklik vardir. domuz‚ arda gribi olmustur."

"olmuşsa olmuş‚ dikkat edip olmasaymış‚ banane"

"bu andan itibaren H1N1 virüsünün karizması yerlerde sürünmektedir. "

"sabri nerde ? bulastırms olmasın onada ? sabriye üzülürüm bak

sadece insanlarda oluyor diye biliyorum sabriye bulaşma ihtimali yok kocakafa falan ama insana benziyo az çok moron arda Allahın sopası yok diyorum sadece"

Seref yoksunu Gök herifler

Domuz değil, Aslan gribi!

Takım arkadaşları, geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle kulüp doktorları tarafından dinlendirilen Arda Turan'a, “Domuz gribi mi oldun?” diye takıldı. Genç yıldızın bu soruya cevabı ise hazırdı: “Ben domuz gribi olmam, olsam olsam ‘aslan gribi’ olurum!” :)

:rolleyes:

Üst Alt