Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?


21 yaşında Galatasaray'da onu kaptan yaptılar, bir anda magazin basının zirvesine yerleşti, yaşıtlarının rüyalarında bile göremediği paraların içinde yüzdü.Aramış Türkiye'yi kendini ekmek veren genç yaşta kaptan yapan kulübüne 'bu kulüp' diyor, Ali Sami Yen'de oynanan bir GS-FB maçı sonrası kendisine annesine ve kız arkadaşına küfür eden Fenerbahçe için o kulüp bu kulüp demeye dili varmazken Lefter için yas bandı takacağını söylüyor..Önümüzdeki sene ya da bir sonraki senenin transfer hazırlıklarını şimdiden yapıyor. Göreceksiniz Arda ile Emre abisini yakında aynı takımda göreceğiz.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorArda çok ayıp etti. Hani hazımsızlığı ve çocuk oluşu sebebiyle, bir nebze de olsa, önceki davranışlarını gormezden gelirsin. Fakat... Çerçeve belli.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorbaydı bu arda muhabbetleride. adını bile duymak istemiyorum bunun ben artık o derece yani
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorumrumda değil valla , nere giderse gitsin , o sözlerden sonra benim için bitmiştir Arda Turan
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorYazık ya bu işin buralara geleceğini hiç düşünmezdim. Arda eğer olurda böyle bir şeref yoksunluğu yaparsa türkiye emre nefretinden sonra çok daha büyük bir nefretle tanışır.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorSelena ile birlikte; EB, Acun ve diğer cemaatçilerle kol kola "Pensilvanya" gezilerine katılır artık sık sık.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyorDaha Arda bizdeyken yavaş yavaş belli ediyordu ama inanmak istemiyordum.

Açıklamaları falan iyice değişti. Sanırım biz gereğinden fazla değer vermişiz kendisine.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık YapıyorA.T ve Selena'dan kurtulduk takım oynamaya başladı. Bu adam meğerse başımıza belaymış yıllardır. Ağlak.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık YapıyorAtletico da postayacak sanırsam. [oyle gorunuyor]
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Yapıyoryeni konu acmaya gerek yoktuki. arda konusundan devam edilebilinir. yeni konular acarak herifin popiliterliğini arttırıyoruz ancak
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık YapıyorBu adam NTVspor'a konuştuğu zaman böyle saçma açıklamalar yapıyor.
 
Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık YapıyorAllah'a yakin, bize uzak olsun.Sükürler olsun onu bizden ayirana.
 
Üst Alt