Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Yapıyor

Beyler Türkiyede bir sürü cemaat ve binlerce cemaat mensubu var. Bunların kimisi gerçek dindar, kimisi dinini yaşamaya çalışan,kimisi dinini tanımayan ve bir kısmı islam düşmanı olup potansiyel yadadoğrudan ajanlık yapan insanlar. Bu cemaatlerin liderleri için de bu durumlar geçerli. Üstüne üstlü bu insanarın çoğu hakkında da net bilgi sahibi değiliz. Doğru bildiklerimiz yanlış, yanlışbildiklerimiz doğru da olabilir. Bununla birlikte burası siyaset meydanı da değil o yüzden böyle anlamsız konulara girmeyin :)

Pensilvanya'dan gelen emir üzerine fb düşürülmüyor. Ayrıca bu cemaatin dokunulmazlığı mı var? Ben sevmiyorum bu badem bıyıkları yahu. :) Diktatörlük yarattı adamlar Türkiye'de. Konuşan yanıyor.

Pensilvanya'dan gelen emir üzerine fb düşürülmüyor. Ayrıca bu cemaatin dokunulmazlığı mı var? Ben sevmiyorum bu badem bıyıkları yahu. :) Diktatörlük yarattı adamlar Türkiye'de. Konuşan yanıyor.

Arda ve Cemaat arasında ne kadar ince bir çizgi var dimi yeğeen?

Nerden nereye getirdiniz konuyu ya

Şakirt gençler rahatsız. :) Tamam cemaat süper. Arda, E.B, Acun, Aykut süper. Cemaatçiler harika. Türkiye çok iyi yolda.

Kimliğimi ifşa etmeyeyim diyordum dayanamicam artık. Evet ben bir Ardacıyım. Rahatsız edende cemaat konusu değil, Arda'yı içine soktuğunuz saçma şeyler.

Bana bak Ersin Eren...

Cemaat'den benim kadar nefret edemezsin...

Ama sırf birilerine laf sokmak için her ot her tok konuyada cemaat lafını sıkıştıramazsın...

Yeter yahu be nedir be...

Arda çok büyük yanlış yapıyor, açıklamaları çok sağlıksız. Bence zamanla Galatasaray taraftarıyla arası daha da çok açılacak hatta bu yüzden Fenerbahçe taraftarına şirin gelmeye de başlayacak, Arda'yı sevecekler falan, ama birgün Fenerbahçe'de oynayacağını sanmıyorum.

Arda'nın egosu zirve yapmış, kendini herşeyin merkezinde sanıyor. Tabi para ve şöhret bu kadar erken gelince normal. Bunların nedeni bu, tamamen ego. Emre'nin problemiyse bambaşka o tam bir kansız çıktı. Yani ben Arda'nın da bir gün Emre gibi Fenerbahçe'ye gideceğini sanmıyorum.

A.T. çıkıp adam gibi konuya açıklık getirmedikçe "ben ardacıyım" diyebilenleri anlayamıyorum. Neyini savunuyorsunuz bu duyduklarınızın?

Kimliğimi ifşa etmeyeyim diyordum dayanamicam artık. Evet ben bir Ardacıyım.

Rage_Guy_random_21103946_500_580.jpg

Yakında bende badem bıyık bırakacağım. Baksana cemaat, badem bıyık dedin mi akan sular duruyor. Resmen diktatörlük kuruldu Türkiye'de. Pensilvanya'daki adamın bankada 25 milyar dolar serveti var.

Yedikçe sizleri anıyordur. :)

A.T. çıkıp adam gibi konuya açıklık getirmedikçe "ben ardacıyım" diyebilenleri anlayamıyorum. Neyini savunuyorsunuz bu duyduklarınızın?

Sen hangi gördüğüne güvenerek yapıyorsun bu yorumu?

Ben Arda'yı severim. Ama çıkıp şu açıklamaları yaptığından beri tek bi kelime etmedim. Savunulacak bi yanı yok çünkü ergen ergen konuşuyor.

Fenerbahçe, şu, bu derken alakası olmayan cemaat konusuna getirdiler. Arda'nın yaptığı açıklamadan cemaatçi olgusuna nasıl kapılıyorlar anlamadığım tepki gösterdim. Vesselam

Madem konuyu açtın şunları söylemek istiyorum. son 6-7 yılımı bu ve buna benzer türkiye ve dünyayla ilgili gizl, konulara ayırdım. Hala kafamda binlerce soru işareti var. Cemaat konusuna gelince Türkiyedeki cemmatlerin tamamına yakını birbirinden kesin çizgilerle ayrılıp birbirleriylr gizli yada doğrudan savaş içindedir. internette araştırma yaparsan da bunları görebilirisn. birçoğu diğerlerini sapıklıkla suçlarken birçoğu da mehdinin cemmati olduğunu ve mehdinin kendilerinden çıkacağını idaa ederler. Birçok da Siyonizm ve İslamiyeti hercü merc eden güçlere hizmet ederler ve bunların mensuplarının birçoğunun da bu gerçeklerden haberi yoktur. Mesela elimdekimlerin hain olduğuyla ilgili ayrıntılı bilgiler var ama burda isim açıklayamam. Uzun lafın kısası yaşadığımız zamanda dinini yaşamk kor bir alevi elinde tutmak gibi. Diktatörlük konusuna gelince ak partiyle fethullah gülen cemmatiyle ilşki kurmuşsun anladığım kadarıyla. son dönemde elde ettiğim bilgilere göre ak parti içerisinde bu cemaate de ciddi muhalefet var ve çok ciddi ayrıldıkları konular var yani %100 ortak hareket etmleri gibi bir durum söz konusu değil. Mesela mavi marmara konusunda fethullah gülen türk devleti israilin otoritesinden izin almalıydı gibi enteresan bir açıklama yapmıştı. demem o ki bu konular karışık konular o yüzden böyle yerlerde açmayalım dedim yoksa herkez görüşlerini açıklamakta özgür :)

Sen hangi gördüğüne güvenerek yapıyorsun bu yorumu?

Ben Arda'yı severim. Ama çıkıp şu açıklamaları yaptığından beri tek bi kelime etmedim. Savunulacak bi yanı yok çünkü ergen ergen konuşuyor.

Fenerbahçe, şu, bu derken alakası olmayan cemaat konusuna getirdiler. Arda'nın yaptığı açıklamadan cemaatçi olgusuna nasıl kapılıyorlar anlamadığım tepki gösterdim. Vesselam

A.T'ın cemaatçi olduğu bilinen bir şey. Boşuna Acunla, E.B ile takılmıyor yıllardır. Bu adamlar yüzünden Türk futbolu gram ileri gitmiyor. Hep kişisel çıkar.

Forumdakilerin çoğunu rahatsız edense Arda'nın kendini içine soktuğu saçma şeyler.

En az forumdakiler kadar rahatsız oluyorum Arda'nın yaptığı açıklamalardan.. Gitmeye gitmişsin, bi sus otur fikrini soran oldu mu sana be çocuk diyorum içimden..

Savulucak bi yanı yok sadece abartılmasına kızdım o kadar.

Üst Alt