Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

21 yaşında Galatasaray'da onu kaptan yaptılar, bir anda magazin basının zirvesine yerleşti, yaşıtlarının rüyalarında bile göremediği paraların içinde yüzdü.

Aramış Türkiye'yi kendini ekmek veren genç yaşta kaptan yapan kulübüne 'bu kulüp' diyor, Ali Sami Yen'de oynanan bir GS-FB maçı sonrası kendisine annesine ve kız arkadaşına küfür eden Fenerbahçe için o kulüp bu kulüp demeye dili varmazken Lefter için yas bandı takacağını söylüyor..

Önümüzdeki sene ya da bir sonraki senenin transfer hazırlıklarını şimdiden yapıyor. Göreceksiniz Arda ile Emre abisini yakında aynı takımda göreceğiz.

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye gitmek için hazırlık yapıyor

Arda çok ayıp etti. Hani hazımsızlığı ve çocuk oluşu sebebiyle, bir nebze de olsa, önceki davranışlarını gormezden gelirsin. Fakat... Çerçeve belli.

baydı bu arda muhabbetleride. adını bile duymak istemiyorum bunun ben artık o derece yani

umrumda değil valla , nere giderse gitsin , o sözlerden sonra benim için bitmiştir Arda Turan

Yazık ya bu işin buralara geleceğini hiç düşünmezdim. Arda eğer olurda böyle bir şeref yoksunluğu yaparsa türkiye emre nefretinden sonra çok daha büyük bir nefretle tanışır.

Selena ile birlikte; EB, Acun ve diğer cemaatçilerle kol kola "Pensilvanya" gezilerine katılır artık sık sık.

Daha Arda bizdeyken yavaş yavaş belli ediyordu ama inanmak istemiyordum.

Açıklamaları falan iyice değişti. Sanırım biz gereğinden fazla değer vermişiz kendisine.

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Yapıyor

A.T ve Selena'dan kurtulduk takım oynamaya başladı. Bu adam meğerse başımıza belaymış yıllardır. Ağlak.

Atletico da postayacak sanırsam. [oyle gorunuyor]

yeni konu acmaya gerek yoktuki. arda konusundan devam edilebilinir. yeni konular acarak herifin popiliterliğini arttırıyoruz ancak

Bu adam NTVspor'a konuştuğu zaman böyle saçma açıklamalar yapıyor.

Allah'a yakin, bize uzak olsun.

Sükürler olsun onu bizden ayirana.

Üst Alt