Arda Turan Formayı Giydi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Formayı Giydi

...Ve formayı giydi!

Arda Turan yeni takımı Atletico Madrid’in formasını ilk kez giydi ve fotoğraf twitterda yayınlandı.

11 Ağustos 2011 Perşembe - 08:14

Sporx.com Galatasaray kaptanı Arda Turan'ın 12 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Atletico Madrid'e gitmesi, İspanyol spor çevrelerinde günün konusu oldu.

Atletico Madrid resmi internet sitesinde milli yıldızı taraftarlarına, "Üstün yetenekli Türk" diye tanıttı. Arda’nın, kulüp yönetiminin arzu ettiği, "beceri, hız ve gençlik" özelliklerine sahip olduğuna dikkat çekilerek, "Sadece süper yıldızlar, 24 yaşında olmasına rağmen 7 yıllık profesyonel tecrübeye sahip olabilirler. Arda Turan onlardan biri" ifadeleri kullanıldı.

Arda Turan yeni takımı Atletico Madrid’in formasını ilk kez giydi ve fotoğraf twitterda yayınlandı.

3076d1313040448-arda-turan-formayi-giydi-ardamadrid_gif

...Ve formayı giydi! - İspanya Ligi

Ekli dosyalar

• ardamadrid.gif
    ardamadrid.gif
    24.9 KB · Görüntüleme: 506
Cevap: Ve Arda TURAN formayı giydi!

Messi ve Nihat gibi adamlarin kral oldugu ligin tozunu atar Arda. Bakin minimum 20 asist 12 gol ile oynayacak onumuzdeki sene.

Helal Olsun.

Yakışmış Yeni forması...

Arda Turan Barcelona yakışır sana...

Bir kanatta Messi bir kanatta Arda...

Sana Sarı Kırmızıdan başkası YALAN !!! Emanet durmuş üstünde. Birgün parçalıyı tekrar giyeceksin. O zamana kadar seni destekliyor olucaz.

Parçalı dışında yakıştıramıyor insan...

Ne diyelim, gururla terletsin yeni formasını...

4 gün tatile gittim. Arda gitmiş şaka gibi =( bir de forma giymiş. Çok kötü oldu. En iyi adamımızı bedava ya verdik.

Gidicez şimdi Arshavin gibi 30 luk adama 8-10 milyon vericez. 23 yaşındaki oyuncuyu 12ye verdik.

Yönetime kızmıyorum. Gidicem diyorsa gitsin. Arda nın gerçek yeteneklerini ve kapasitesini İspanya da görücez.

Barça - Real - Valencia maçlarında Arda neler yapacak merak ediyorum şimdiden.

Messi ve Nihat gibi adamlarin kral oldugu ligin tozunu atar Arda. Bakin minimum 20 asist 12 gol ile oynayacak onumuzdeki sene.

Bende bu gibi bir istatistik bekliyorum.İspanya Ligi gibi sert müdahalelerin olmadığı adam adama paylaşımının yapılmadığı yerde kral olur Arda.En iyi ligi seçti 2 sene içinde dünyanın en iyi 5 takımından birine gider diye düşünüyorum.Arda Turan unutma şunu biz hep buralARDAyız,arkandayız.

Cevap: Arda Turan Formayı Giydi

Kabusun içinde gibiyim hala.. Bu ne kadar çirkin bi forma böyle? O ne biçim kırmızı. Ve Arda.. Keşke gitmeseydin :(

Cevap: Arda Turan Formayı Giydi

En iyi takıma gitti Atletico'yu küçümsemeyin şu durumda Real Madrid'e gidemezdi Atletico'ya gitti 3 tane Türk oyuncu var zaten uyum sorununu çabuk atlatır.Gideceği en uygun lige gitti İngiltere ligini kaldıramaya bilirdi.Ben çok gururlandım şahsen umarım Avrupa'ya Türk akını devam eder.

Üst Alt