Arda Turan: "Galatasaray kısmen hakettiği bir galibiyet aldı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray kısmen hakettiği bir galibiyet aldı"

Bu maldan nefret ediyorum da Levent Tüzmen denenden daha çok nefret ediyorum. Arda fanı yavşak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soru: 'Arda Turan'dan bir beklentiniz var mıydı bugün?'

Fatih Terim: ''Galatasaray ile ilgili sorunuz varsa cevaplayayım...''

Arda Turan: "100 kere milli olmuş, Avrupa'da 11 tane kupa kazanmış biri Türkiye'nin her yerinde ıslıklanıyor. Güzel bir şey bu. İnşallah Cengizler Enesler bunları yaşamazlar."

Volkan demirel'de isliklaniyor,onun herhangi bir avrupa kupasi kazanmisligi yok ama vatan hainligi yani milli macta sahayi terk etmisligi var

Türk halkindan hesap soracagim diyordu avrupa sampiyonasinda,sen kimsin lan serefsiz

Hak ettigi sekilde Türkiye'nin dört bir yaninda isliklaniyor

Hic ama hic haz etmiyorum bu adamdan. Ne hali varsa görsün.

Allahtan bize gelmedi bu adam. Bu kadar aglamasin kesinlikle hak ettigi tepkileri görüyor, tamamen kendi eseridir bunlar.

Umarım Enes’ler, Cengiz’ler yaşamaz diyor. Spor adamı olmak yerine olay adamı olmayı seçeceklerini sanmıyorum o yüzden yaşamazlar koca kafalı adam merak etme

Canlari sagolsun diyor ama ici icini yedigi her halinden belli, icinden ne küfürler ediyordur taraftarlara.

Beter ol!!

Bu arada, nasil koyduk ama Arda??

Bugünkü galibiyet bu herife gelsin. Koyduk mu lan koca kafa. Medya seni ne kadar korursa korusun insanlar senin ne bok oldugunu biliyor. O yüzden hak ettigin gibi her yerde islikliklaniyorsun.

Büyük şerefsiz olduğunu bu akşam tekrardan kanıtladı. Söylediğimiz şey doğru çıktı. Bizim Arda'mız 66 numaralıydı ve öldü. 10 numaralı Arda ile en ufak bir alakamız yoktur. Allah korusun.

Konuştukça batıyorsun konuştukça daha da boka batıyorsun. Sen TERİMin ayak tırnaklarını ye ağlak camiasız pislik herif.

Enes ve Cengiz'i ağzına alma Arda yavşağı.
Seninle alakası olmazsa heryerde alkışlanır.
O mimiklerini sevimsizliğini bu temiz çocuklara bulaştırma.
Bir slayt yapacaksın bu Emre ve Volkanın pisliklerini arka arkaya göstereceksin gençlere.
Sonra sakın bunlar gibi olmayın bunlardan uzak durun diye tembih edeceksin.

Gscimbom Mobile

Üst Alt