GSC Haber Arda Turan, Galatasaray Yolunda!


La Liga devi Barcelona, Medipol Başakşehir'de forma giyen Arda Turan'ı bu yaz bonservisiyle birlikte başka bir kulübe göndermek istiyordu. Katalan medyası, konuyla ilgili olarak gündeme bomba gibi düşen bir iddiada bulundu

La Liga devi Barcelona, Ocak 2018'de Medipol Başakşehir'e kiralık olarak gönderdiği Arda Turan'ın sözleşmesine her transfer döneminde başka bir kulübe satılabileceğine yönelik özel bir madde koydurmuştu.

Katalan kulübünün 2015 yazında 34 milyon euroluk bir bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı Arda'yı bu yaz elden çıkararak oyuncunun transferinden ettiği zararın bir bölümünü telafi etmeyi planladığı konuşuluyordu.

İspanya'nın Katalonya bölgesinde yayım yapan Sport gazetesi ise 32 yaşındaki yıldız futbolcunun geleceğiyle ilgili olarak gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

Gazete, "Arda Turan Galatasaray'a dönmek istiyor" başlığıyla okuyucularına duyurduğu haberde hem Sarı Kırmızılı yönetimin eski futbolcusunun transferine onay verdiğini öne sürdü.

Bununla birlikte Galatasaray yönetiminin Arda'dan Barça'yla görüşerek kendisini serbest bırakmalarını istemesini talep ettiği, aksi hâlde ise eski yıldızını kontratının bitimine dek kiralamayı düşündüğü öğrenildi.

Öte yandan Başakşehir yönetimininse Arda'nın Cim Bom'a dönmek istemesini anlayışla karşıladığı ve transfere asla engel olamayacağı kaydedildi. Buna rağmen Turuncu Lacivertliler'in transferden pay kapmak için Galatasaray'ın oyuncuyu bonservisiyle almasını istediği ifade edildi.

(Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler)
 
Terim’in olduğu yerde Arda takımı makımı karıştıramaz.
Gelir 66 numaralı formasını giyer, yedek bekler oynadıkça katkı yapar kendini yeniden kanıtlar, çok formda olursa da zaten fark yaratır.
Türk oyuncu yok takımda, gelmesinde bir sakınca yok. Terim istedikten sonra yok yani.
 
Basaksehirde kalmasi bizim icin daha iyi. Orda onun sayesinde bütcelerinin +4 milyonu cöpe gidiyor. Onu yollarlarsa o parayi iyi oyuncuyu kullanabilirler ve güclenirler.

Onlar icin win win olur.
 
şimdi instagramdan bir video izledim.

çok duygulandım arda hata yapmış olabilir ama bizim evladımız. florya gibi kokan bu çocuk takıma geri dönse belki karşı çıkmam.

bilemedim.
 
ADAM olmasi yeterli degil mi sayin eski Akdeniz yeni Karadeniz?
Adam dediğin tabirin içine, er kişi için "her boku yese de erkek adamdır, caizdir" anlamı girer. Bizim kültürümüzde giriyor yani.

Gazeteci döver ama adamdır bizim kardeşimiz.
Milleti evinden aldırır ama adamın dibidir kardeşimiz.
Milli takımda takım arkadaşnın ağzına silah sokar fakat adamlığından şüphemiz yoktur.
Hocasına söver, kulübünü aşağılar, silahını hastanede ateşler, onun bunun karısına sarkar ama adam gibi adamdır bizim kardeşimiz.

Kanı deli akar bizim kardeşimizin, hoş görülsün.

her neyse ya s.ktir et. Adamsın Kenan renktaşım.
 
Üst Alt