Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim’in olduğu yerde Arda takımı makımı karıştıramaz.
Gelir 66 numaralı formasını giyer, yedek bekler oynadıkça katkı yapar kendini yeniden kanıtlar, çok formda olursa da zaten fark yaratır.
Türk oyuncu yok takımda, gelmesinde bir sakınca yok. Terim istedikten sonra yok yani.

Basaksehirde kalmasi bizim icin daha iyi. Orda onun sayesinde bütcelerinin +4 milyonu cöpe gidiyor. Onu yollarlarsa o parayi iyi oyuncuyu kullanabilirler ve güclenirler.

Onlar icin win win olur.

şimdi instagramdan bir video izledim.

çok duygulandım arda hata yapmış olabilir ama bizim evladımız. florya gibi kokan bu çocuk takıma geri dönse belki karşı çıkmam.

bilemedim.

ADAM olmasi yeterli degil mi sayin eski Akdeniz yeni Karadeniz?

Adam dediğin tabirin içine, er kişi için "her boku yese de erkek adamdır, caizdir" anlamı girer. Bizim kültürümüzde giriyor yani.

Gazeteci döver ama adamdır bizim kardeşimiz.
Milleti evinden aldırır ama adamın dibidir kardeşimiz.
Milli takımda takım arkadaşnın ağzına silah sokar fakat adamlığından şüphemiz yoktur.
Hocasına söver, kulübünü aşağılar, silahını hastanede ateşler, onun bunun karısına sarkar ama adam gibi adamdır bizim kardeşimiz.

Kanı deli akar bizim kardeşimizin, hoş görülsün.

her neyse ya s.ktir et. Adamsın Kenan renktaşım.

Adam dediğin tabirin içine, er kişi için "her boku yese de erkek adamdır, caizdir" anlamı girer. Bizim kültürümüzde giriyor yani.

Gazeteci döver ama adamdır bizim kardeşimiz.
Milleti evinden aldırır ama adamın dibidir kardeşimiz.
Milli takımda takım arkadaşnın ağzına silah sokar fakat adamlığından şüphemiz yoktur.
Hocasına söver, kulübünü aşağılar, silahını hastanede ateşler, onun bunun karısına sarkar ama adam gibi adamdır bizim kardeşimiz.

Kanı deli akar bizim kardeşimizin, hoş görülsün.

her neyse ya s.ktir et. Adamsın Kenan renktaşım.
Eyvallah renkdas. :asd::asd::uiyy::uiyy:

Milli takımı karıştıran adam galatasarayı haydi haydi karıştırır ki daha gelmesi günemdeyken bile taraftar ikiye bölünmüş durum da.Yanına selçuk ve bir kaç yerliyi de alıp yabancıların huzurunu kaçırabilirler daha önce yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt