Arda Turan: "Galatasaray yuvam ama..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray yuvam ama..."

Galatasaray'da Arda Turan gelişmesi...

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray başkanı Dursun Özbek ile telefonda görüşme yapan Arda Turan (30), Galatasaray'ın yuvası olduğunu ifade etmesine karşın henüz Türkiye'ye dönmek gibi bir amacı olmadığını ifade ederken, Türkiye dönme kararı olması durumunda bir gün seve seve geleceğini kulübe iletti.

Barcelona'da net 7 Milyon Euro kazanan Arda Turan gelirken fedakarlık yapabileceğini iletirken, buna karşın daha ispat edeceği şeylerin olduğuna inandığını, Barcelona'da şansını zorlamak istediğini yineledi. Başkan Özbek ise Barcelona'dan ayrılmaya zorlanan oyuncu için kesin kararını hemen vermemesi yönünde telkinde bulunurken, burası senin yuvan ne zaman istersen gelebilirsin ama kesin kararını hemen verme dediği iddialar arasında.

ATLETİCO'YA HABER SALDI, REDDEDİLDİ

Bu arada Galatasaray'a yuvam diyen Arda, Atletico'ya dönmek için yuvam diyerek haber salarken, İspanyol kulübü taraftarları tarafından eleştiri aldı. Simeone'de Arda'nın kendilerinde oynadığı dönemde ki form ve mental durumun çok gerisinde olduğunu ifade ederek transfer söylentisine set çekti.

BARCA: 30 MİLYON EURO BEKLİYOR, ÖZBEK'İN AKLINDA 10 MİLYON EURO VAR

Barcelona Teknik direktörü Ernesto Valverde'nin planları arasında yer almayan 30 yaşında ki futbolcu için Galatasaray yönetimi 10 Milyon Euro'luk bütçe belirlerken, Barcelona ise minimum 30 Milyon Euro bonservis geliri bekliyor. Çin kulüpleri dışında bu bonservisi vermeye yanaşacak kulüp gözükmezken, Arda'da Çin'de oynamak istemiyor.

Komik teklif kısmını ben yazdım (derse şaşırır mısınız gerçi daha önce dedi) ama geri kalan doğru. Dursun girişim yok demişti o gün görüşmüşler telefonda. Bu sene gelmeyeceğini ifade etmiş.

İşinize gelmeyince algı operasyonu. Transfer nöbeti başlığında yatmış, Nani gelsin daha büyük futbolcu vs derken o zaman sende Nani için algı operasyonu mu yapıyordun diyelim.

Yuhara nasıl bir alaka var çözümleyemedim,Arda ikisinden de iyi futbolcu diyorum bu da mı algı,Yapılan habere kendim bişey kattım diyorsun birde saçma bir yerden geliyorsun.Feghouli ile ilgili köküne kadar haklı çıktım o işte sorun var,her gün gelecek diyorlardı hala yarın diye diye oyalıyorlar muhtemelen iki gün sonra hala yarın gelecek geyiği döner.

Yuhara nasıl bir alaka var çözümleyemedim,Arda ikisinden de iyi futbolcu diyorum bu da mı algı,Yapılan habere kendim bişey kattım diyorsun birde saçma bir yerden geliyorsun.Feghouli ile ilgili köküne kadar haklı çıktım o işte sorun var,her gün gelecek diyorlardı hala yarın diye diye oyalıyorlar muhtemelen iki gün sonra hala yarın gelecek geyiği döner.
Dediğim o değil gelmeyecek olsa bile olumsuz haber veriyorsun diye şikayet geliyor mesela hakkında. Aynisini geneli doğru olan bir haberin içine tek satırda ben yapınca rahatsız oldun.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dediğim o değil gelmeyecek olsa bile olumsuz haber veriyorsun diye şikayet geliyor mesela hakkında. Aynisini geneli doğru olan bir haberin içine tek satırda ben yapınca rahatsız oldun.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belhanda da pürüz var yazışımı bile ciddiye alanlar varmış galiba ben ne diyeyim buna,Fazla abartılıyor bu tip işler herkes robot gibi oyuncu yorumlamak zorunda değil

Belhanda da pürüz var yazışımı bile ciddiye alanlar varmış galiba ben ne diyeyim buna,Fazla abartılıyor bu tip işler herkes robot gibi oyuncu yorumlamak zorunda değil

Ben de ara sıra yapıyorum ama son 10 mesajın aynı abi senin de. :D

Fazla ciddiye almak zaten yanlış, ama bu da çok doğru olmuyor. Dengeyi bulmak lazım.

24 yaşında 12 ye sattığın adamı 30 yaşında 10 milyona geri mi alacaksın
Bişey oynasa eyvallah ama o da yok

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buna 10 vereceğime emre mora 20 veririm..
birinin kariyeri bitmiş, diğerinin önünde yıllar var
ayrıca performans olarak da ikiye katlar

Üst Alt