Arda Turan: "Galatasaray'a şu anda dönmeyeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Galatasaray'a şu anda dönmeyeceğim"

Arda Turan: “Galatasaray’a şu anda dönmeyeceğim”

b7d572394a8fbebeb53bba28ef96f31d.jpg

Barcelona forması giyen milli futbolcu Arda Turan, Galatasaray'a şu anda dönmeyeceğini açıkladı.

Beyaz Futbol programına telefonla bağlanan Arda Turan’ın Ukrayna maçında yedek kulübesinde çekilen fotoğraf, Bilal Meşe ve Galatasaray’a transferi hakkında yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“Şu fotoğrafı koyup, hiç dakika oynamamış oyuncuları konuşmak doğru değil. Maçtan 2 saat önce o fotoğraf. ”

“Oğuzhan bugün Beşiktaş’ın kaptanı ve 10 numarası. Benim onun hakkında bir karar verme durumum olamaz”

Arda Turan’dan tepki çeken yedek kulübesi fotoğrafı hakkında açıklama pic.twitter.com/HHXqH3HiJE

— Gamaspor (@gamaspor) September 3, 2017

“Birine saldırmak çok hatalı bir davranış ama bu Bilal Meşe’ye olduğu için değil, bir şiddet davranışı olduğundan dolayı hatadır. İnsanların arkasından yalan söylemek, iftira atmak… Bunlar daha büyük yanlıştır. Beni hala paracı sanıyorlar, üstümde kaldı. nsanlar, biz maç oynanırken yedek kulübesinde böyle oturduğumuzu sanıyor. Sıkıntı orada. Euro 2016’da bütün dünyanın gözü önünde ıslıklandım. Ne yaptım ben?”

Rasim Ozan Kütahyalı ile Arda Turan arasında geçen Fatih Terim diyaloğu pic.twitter.com/r3OWKhNrDZ

— Gamaspor (@gamaspor) September 3, 2017

“Barcelona ile 3 senelik kontratım var ve burada çok mutluyum. Galatasaray benim evim, bir gün mutlaka orada forma giymek isterim. Ama şu anda taraftarın beni Galatasaray’da görmek istemediğini biliyorum. Galatasaray’a zarar veremem. Kariyerimi Barcelona’da sürdüreceğim. Galatasaray taraftarının ne hissettiğini bilebilecek kadar Galatasaray taraftarıyım. Barcelona’da çalışır aslan gibi oynarım, kimse merak etmesin”

Sahsen bu fotoğraf ve sorulan sorular konusunda haksızlık yapildigini düşünüyorum.

Arda'yi her lafinin her pozunun arkasında bir akıl oyunu arayan medya ve taraftar bu polemiğin içine boş yere düşüyor.

Arda olduğu gibi düz bir insan bana göre , bu gerek futbolcu krolugundan gerek cahillik ve egitimsizlikten olsun hayat anlayışı ve üsluptan da kaynaklanıyor.

Ancak kimse Arda'nin Galatasaray'liligina laf edemez aynen Fatih Terim'in Galatasaray'liligina edemeyecekleri gibi.

Her iki isim de taraftar istediğinde gelir görev alırlar. Taraftar istemezse Galatasaray'a zarar vermemek için uzak dururlar.

Eğer Arda söylediklerinde samimi ise herkese duruşu ile ders vermiştir, Galatasaray taraftarının hakkında ne düşündüğünü bildiğini ve takıma zarar vermemek için gelmeyeceğini beyan etmiştir.

Adamdır gerisi lafı güzah.

Barcelona’da çalışır aslan gibi oynarım, kimse merak etmesin

İşi gücü goy goy, magazin, gündemde kalmak. Etliye sütlüye karışmadan adam gibi Barcelona'da oynarken kimse birşey diyor muydu?

1 yıl boyunca Arda'nın futbol dışında herşeyini konuştuk. Umarım çıkar aslanlar gibi oynar, Galatasaray'ın başına bela olmaz.

Sözüne güvenilir bi adam olsan bi süreliğine sevinecem ama 3 gün var transferin kapanmasına. Bu 3 gün içinde "Arda Galatasaray'a", "Kaptan yuvana dön" falan gibi trend topicler yaptıracağını düşünüyorum.
Şimdi olmazsa devre arası.
Yani bizim Arda'ya ihtiyacımız olduğu zaman değil de, Arda'nın bize ihtiyacı olduğu zaman gelecek. Ve illa gelecek. Zaten adamın rüyası survivor ünlüsü olmak, Barcelona yetmedi adama gündem olmak için maçtan sonra özel uçakla ntvspora konuk oldu. Böyle bi ilgi arsızı.

edit: Boldlamak için editledim, metin aynı metin. Ayrıca tek metin Metin Oktay. O formayı güce kuvvete satanlar Metin Oktay'ın adını anmasınlar. Bu formaya "Fetöcü" diye tanımlanan adamların yüzde biri kadar katkı versinler önce. :gsbayrak:

Son düzenleme:
Barcelona’da çalışır aslan gibi oynarım, kimse merak etmesin

İşi gücü goy goy, magazin, gündemde kalmak. Etliye sütlüye karışmadan adam gibi Barcelona'da oynarken kimse birşey diyor muydu?

1 yıl boyunca Arda'nın futbol dışında herşeyini konuştuk. Umarım çıkar aslanlar gibi oynar, Galatasaray'ın başına bela olmaz.

Cok iyi hatirliyorum Barcelona'ya transfer oldugunda hepimiz cok sevinmistik burada millet de Arda oynuyor mu acaba diye ilk 11'leri bekliyordu hep.

Kendi etti kendi buldu.

Bizden gittiginde kendisinde cok kirilmistim, Atletico da cok macini izledim buna ragmen. Barcelona'ya gittiginde de kendisi ve Türkiye adina sevinmistim ama ondan sonra hep tepetaklak gitti. Futbol haric herseyle ugrasmaya basladigindan beri insanlara da antipatik gelmeye basladi ve tam su anda da dibi gördü. Düsün yani Galatasaraylilarin yarisi hatta bence daha fazlasi 3/4'ü falan kendisini sevmiyor.

Cocuk degil artik degil. Koskoca adam oldu 30 yasina geldi, oturup bi düsünsün sorgulasin ben nasil bu hale geldim insanlar neden beni sevmiyor diye. Biraz da sucu kendisinde arasin, bu ülkede en cok nefret ettigim seylerin basinda magduriyet edebiyati geliyor. Herkes hep magdur hep sucsuz, hep baskalarinda suc araniyor hep baskalari suclu. Özelestiri kabiliyeti SIFIR.

Bu arada Arda'yla ilgili çok sinir bozucu bir hissimi paylaşayım.

Arda senin takımında oynasın mı deseler? İstemem. Hem saha dışı meseleleri hem 29 yaşında hala olgunlaştıramadığı özellikleri hem de kötü sporculuğu...
Arda rakip takımda oynasın deseler? Lan ona da oynasın diyemiyorum. İlk sebep yine saha dışı meseleleri. Ama bazen öyle sıkıştırmalardan çıkıyor ki, defans dengesi falan kalmıyor. Bu adama, çocukken bu kadar yüz verilmeseydi belki çok acayip bi oyuncu olacaktı.

Barcelona'da oynayabildiği kadar oynasın. Sonra fırsat çıkar da künfeyekün ayağına Katar'a falan gitsin, olmadı Beko falan ayarlasın Çin'e gitsin dünyalığını yapsın. Sonra survivor. Arda, Acun'un yanında çalışacağı günü iple çekiyor buna eminim. İlgi arsızı herif.

Cok iyi hatirliyorum Barcelona'ya transfer oldugunda hepimiz cok sevinmistik burada millet de Arda oynuyor mu acaba diye ilk 11'leri bekliyordu hep.

Kendi etti kendi buldu.

Bizden gittiginde kendisinde cok kirilmistim, Atletico da cok macini izledim buna ragmen. Barcelona'ya gittiginde de kendisi ve Türkiye adina sevinmistim ama ondan sonra hep tepetaklak gitti. Futbol haric herseyle ugrasmaya basladigindan beri insanlara da antipatik gelmeye basladi ve tam su anda da dibi gördü. Düsün yani Galatasaraylilarin yarisi hatta bence daha fazlasi 3/4'ü falan kendisini sevmiyor.

Cocuk degil artik degil. Koskoca adam oldu 30 yasina geldi, oturup bi düsünsün sorgulasin ben nasil bu hale geldim insanlar neden beni sevmiyor diye. Biraz da sucu kendisinde arasin, bu ülkede en cok nefret ettigim seylerin basinda magduriyet edebiyati geliyor. Herkes hep magdur hep sucsuz, hep baskalarinda suc araniyor hep baskalari suclu. Özelestiri kabiliyeti SIFIR.

Daha güzel anlatılmazdı düşüncelerimiz. Tercüman oldun. Eline sağlık hocam.

Kendi etti kendi buldu.

Doğru bir bilgi değil.Arda'yı seven çok.Sosyal medya üzerinde bu yorum doğru olabilir belki.

Taraftardan'mi korkuyor yani. Profesyonel futbolcusun kaliteni gosterip 1-2 sezon iyi oynasan bile bu taraftar seni bagirana basar. Her ne kadar geri dönup baktigimda bile antipatik gözuksede Melo gibi bir oyuncuyu bu taraftar saha içinde olsun saha disinda olsun kolladi. Burak denen artist egoist'e laf söyletmeyen bir taraftar grubu vardi.

Ben gelmesini istiyordum ama su son açiklamalarini duyduktan sonra bende gelmeni istemem basit bir taraftar olarak. Kal orda tassak konusu ol elin katalan kibirlerine. Bize ne.

Arda Turan Atletico'ya geri gitse basarili gunlerine geri donebilir aslinda. Gercegini soylemek gerekirse Barcelona'da Messi , Neymar, Iniesta ve nice dunya yildizi olan oyuncular arasinda boguldu Turkiye'de kim giderse gitsin onlarin yaninda basarisiz gorunurler.

Üst Alt