Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video

Cevap: Arda Turan Galatasaray’da İddiası | Video

Sinan Engin'e itibarım yok ama inşallah gelir Arda. Efsane Türk kadromuz olur.

Arda yeter ki sen gelme üstüne yıllık paranın yarısını da ayrıca biz verelim.

arda gelmesin melo alınamıyorsa lass alınsın sıkıntı yok. melodanda iyidir lass

arda dönecek bence burakın yaptığını yapıyor tepki çekmeden getirmeye çalışıyorlar

hıncalın dediği gibi

Galatasaray'da beyni yıkanmış, fanatik ve on para etmez bir taraftar güruhu var bunlar ardayı istemiyor.

ardayı istemeyen galatasaraylı değildir nokta.

Galatasaray'da beyni yıkanmış, fanatik ve on para etmez bir taraftar güruhu var bunlar ardayı istemiyor.

Aynen Katılıyorum.

Aynen Katılıyorum.

Bir transfer spekulasyonu uzerine renktaslarina bu sozleri sarf ettigin icin seni kiniyorum. Galatasarayi yari yolda birakip ispanyaya kactigi halde objektif olamiyorsun cunku Arda kaliteli bir oyuncu degilmi, bu oyuncu Kazim veya Sarp teknik kalitesinde olsa Arda'nin bize yaptigini asla affetmeztin.

Bir transfer spekulasyonu uzerine renktaslarina bu sozleri sarf ettigin icin seni kiniyorum. Galatasarayi yari yolda birakip ispanyaya kactigi halde objektif olamiyorsun cunku Arda kaliteli bir oyuncu degilmi, bu oyuncu Kazim veya Sarp teknik kalitesinde olsa Arda'nin bize yaptigini asla affetmeztin.

galatasarayın menfaatini düşünmeyen benim renkdaşım olamaz,ardaya laf atana az bile,medyanın dolmuşuna gelip ardaya kufur edenlere az bile

arda ne kötülük yapmış bize söylermisin,saçma sapan adamlar yuzunden sahada ıslık yemiş kufur yemiş hak etmediği halde

arda giderken 12 milyon euro kazandırdı takıma,hangi türk yada yabancı futbolcu bu kadar para kazandırıp gitti takıma

galatasarayın menfaatini düşünmeyen benim renkdaşım olamaz,ardaya laf atana az bile,medyanın dolmuşuna gelip ardaya kufur edenlere az bile

arda ne kötülük yapmış bize söylermisin,saçma sapan adamlar yuzunden sahada ıslık yemiş kufur yemiş hak etmediği halde

arda giderken 12 milyon euro kazandırdı takıma,hangi türk yada yabancı futbolcu bu kadar para kazandırıp gitti takıma

12 milyon kazandirmis. simdi git al atleticodan 13-14 milyona alabilecekmisin? alamazsin. bu transfer spekulasyonu konusmak bile sacma, ancak taraftari boluyor ve olasiligi %1, buda zaten sinan enginin objektifi.

sen kimsin sendenmi öğrenecem terbiyeyi

kim olduğunu söyleyeyeyim yukardaki yazımda belirtiğim taraftar modelisin galiba

alınman normal gerçekler acıtır.

arkadaş şu birilerinin bir tarafını öpmeyi kendilerine vazife olarak gören kraldan çok kralcılar var yaa seviyorum onları...

Üst Alt