Arda Turan Hangi Şartlarla Gelebilir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Hangi Şartlarla Gelebilir?

Hayır. Evvela bütün Galatasaray taraftarından özür üstüne özür dileyecek. Şahsen ben yine de istemem takımda ama taraftarın dediği olur.

Herhangi bir şarta gerek yok, gelmesin.
Bizim kulübün başkanları bile gerekli gördüklerinde siyasileri ziyaret, siyasilerle ilgili konuşmalar yaparken kendini kulüpten üstün gören arda sözleşme ile mi bundan vazgeçecek?

Hafıza-i beşer nisyanla maluldür.

Yaptıklarını, söylediklerini hatırlatsak, kalbimizde açtığı yaraları göstersek kendinden utanır. Mlada Bloslav maçında bize doğru koşarken içimize kattığı sevinci, coşkuyu efsane olacakken kestane olmayı tercih ederek söndürmüştür kendisi. Tek suçlu kendisidir. Suç var ise ceza da olmalıdır. Cezası Galatasaray forması giymemek olmalı. Naçizane bir taraftar olarak ben bunu istiyorum. Giyemesin ki; benim de içim ferahlasın.

Galatasaray düşmanı abileriyle takılsın, bizden uzak dursun umarım.

Ustune para verse bile istemem mAdami... Gitsin az otede (bsb) de oynasin. Gerci orada bile kadroya giremiyordu ya, neyse... Artik floryanin kapisini birak sokagina sokmamak lazim bunu...

Arda'nın toparlamaya zamanı kalmadı. Futbol hayatının sonuna gelmiş adam. Keske basak ta biraz performans gosterseydi de, olabilir diyebilseydik.

Hiçbir şeraitte gelmesin!...

Birde şu var; çoğunluk BŞ öldü bitti gibi düşünse de belli olmaz. Bakarsın seneye yine zirve yarışının içinde olabilirler pekala. Okan' ın Abdullah Avcı' dan daha iyi bir TD olduğunu düşünüyorum. Kadroyu Emre ve Adebayor hariç korudular; FBJK ın istediği adamları satarlarsa da ucuza bırakmazlar. Okan, Abdullah Hocanın cesaret edemediği kadroyu gençleştirme işine şimdiden girişmiş durumda, vs vs vs...

Ve işte o BŞ in 1 yıl daha sözleşmeli oyuncusu bu ''Adam''; yıllık maliyeti de 4 m civarında yanlış bilmiyorsam. G. Gümüşdağ' ın: ''Galatasaray' a malolmuş bir futbolcu, gerekirse anlayış gösteririz'' demesindeki maksadın Galatasarayımıza jest yapmak olmadığı çok açık değil mi?..Besbelli ki giren kazığı çıkarmak derdinde!..Peki biz niye böyle bir iyilik yapalım?..Bunu bir düşünün bakalım, hala gelmesini ister misiniz?..

Ha, performans konuşacaksak; en iyi haliyle bile faydası yanında zararı da olmuştur bizde oynadığı dönemlerde ve kimi zaman zararı daha ağır basmıştır. Son sezon; maçı çevirmek için tek gol yetiyor, dakika henüz 50, beyimiz sazı eline alıyor güya. Bütün topları kendisine istiyor, pas vermeyeni haşlıyor, olmadık çalım ve şut denemeleriyle sayısız top harcıyor...Dengine getirip skora etki edecek bir hareket yapabilirse ''Gemisini kurtaran kaptan!'' manşetleri. Olmadı yine kılıf hazır: ''Kaptan da kurtaramadı!''. Ne güzel bir Dünya; takımın oyun planını-kollektif anlayışını, diğer oyuncuların moral motivasyonunu s.kmiş atmış, kimsenin umurunda değil!...

Yumuşamayın dik durun.
Bu haberler bilinçaltımıza mesajlar veriyor.
Sonra içimizden birisi çıkıp böyle bir topic açabiliyor.

ARDA ŞARTSIZ ŞURTSUZ GEL-ME-SİN.

Gscimbom mobil

Üst Alt