Arda Turan İstanbul’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan İstanbul’da

Hasan Şaş,Selçuk,Arda ve nice isimler.

Bu seviye yerden yere vurunca elinize ne geçiyor çok merak ediyorum.

Geçmişte de yapıldı bu.Nice isimlere.

Sosyal medya çıktığından beri,taraftarımız sabırsız ve saldırgan bir hal aldı.

Özellikle genç nesilde bu mevzu çığ gibi büyüyor.Hangi takım taraftarı olursa olsun.

Galatasaray için 1 taşı şuradan kaldırıp şuraya koyan adama büyük saygım vardır diyen Alpaslan abiden,

Sabırsız,nankör,hakaretsever bir hal alan taraftar gruplarına ulaştık.Ne yazık..

Geçmişte Galatasaray'a emek vermiş,yurtdışında öyle ya da böyle temsil eden,altyapıdan çıkmış oyuncularımız bu muameleyi hak etmiyor.Neymiş paralarını almışlarmış.Hanginiz beleşe çalışıyorsunuz ki?Hanginiz şirket sahibinize babasının hayrına iş yapıyorsunuz?

Neymiş hata yapmış?Siz hiç hata yapmadınızmı kardeşim hayatınızda?Ananızın babanızın önünde hiç mi boyun eğmediniz?

Çok mu mükemmel insanlarsınız?

Arda,Terim ya da bir başka isim.Hiç farketmez.

Kulüp bile önemli değil.Galatasaray fb bjk.Branş da önemli değil.Biraz değerlere saygı olsun.

Sizler,kendinizden yaşça büyük insanlara,kulüp değerlerine saygınızı kaybettiniz.

Eline klavye alan şövalye oldu.

Tebrikler.

Son düzenleme:
Neymiş,gelmesinmiş.

Bizler taraftarız.Kim gelirse gelsin desteklemekle mükellefiz.Bizim varoluş amacımız ARMA'nın peşinden gitmektir.Forma içerisinde kim olursa olsun.

Misyonumuz bu,görevimiz bu.

Kimin gelip kimin gelmeyeceği kararını biz veriyor olsaydık,taraftar olmaz,yönetici olurduk.

Mevzu bu kadar basit.

Neymiş,gelmesinmiş.

Bizler taraftarız.Kim gelirse gelsin desteklemekle mükellefiz.Bizim varoluş amacımız ARMA'nın peşinden gitmektir.Forma içerisinde kim olursa olsun.

Misyonumuz bu,görevimiz bu.

Kimin gelip kimin gelmeyeceği kararını biz veriyor olsaydık,taraftar olmaz,yönetici olurduk.

Mevzu bu kadar basit.

Arma peşinde gitmek demek geçmişinde armayı satıp gitmekten, armaya değer katmış babam dediği insana iki kere kazık atıp ,ismini futboldan çok siyaset ve magazin ile özdeşleşmesinden rahatsızlık duymayan , iki yıldır düzenli oynamamış birini desteklemeyi gerektirmez.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arma peşinde gitmek demek geçmişinde armayı satıp gitmekten, armaya değer katmış babam dediği insana iki kere kazık atıp ,ismini futboldan çok siyaset ve magazin ile özdeşleşmesinden rahatsızlık duymayan , iki yıldır düzenli oynamamış birini desteklemeyi gerektirmez Tolga.

Sucuk sevmem,ua üyesi de değilim,sempatizanı da.İşim olmaz.

Armayı satmış dediğin adam,kulübüne 12 milyon euro kazandırıp gitti.Tam saçmalamışsın.

Admin olarak bu ağızla konuşman da daha da saçma olmuş.

Aramızda 10 yaş fark var.Saygını da kaybetmişsin.

Medeni tartışma yetini de.

Cümleten iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Forumdan da banlayabilirsin beni.

Keza sizinle aynı doğrultuda düşünmeyen insanları,yönetim olarak burada barındırmadığınızı duymuştum.Haksız da değillermiş.

Hoşçakalın.

Özür dilerim. Öyle bir durum yok forumda. Ön yargılı davrandım.

Hasan Şaş,Selçuk,Arda ve nice isimler.

Bu seviye yerden yere vurunca elinize ne geçiyor çok merak ediyorum.

Geçmişte de yapıldı bu.Nice isimlere.

Sosyal medya çıktığından beri,taraftarımız sabırsız ve saldırgan bir hal aldı.

Özellikle genç nesilde bu mevzu çığ gibi büyüyor.Hangi takım taraftarı olursa olsun.

Galatasaray için 1 taşı şuradan kaldırıp şuraya koyan adama büyük saygım vardır diyen Alpaslan abiden,

Sabırsız,nankör,hakaretsever bir hal alan taraftar gruplarına ulaştık.Ne yazık..

Geçmişte Galatasaray'a emek vermiş,yurtdışında öyle ya da böyle temsil eden,altyapıdan çıkmış oyuncularımız bu muameleyi hak etmiyor.Neymiş paralarını almışlarmış.Hanginiz beleşe çalışıyorsunuz ki?Hanginiz şirket sahibinize babasının hayrına iş yapıyorsunuz?

Neymiş hata yapmış?Siz hiç hata yapmadınızmı kardeşim hayatınızda?Ananızın babanızın önünde hiç mi boyun eğmediniz?

Çok mu mükemmel insanlarsınız?

Arda,Terim ya da bir başka isim.Hiç farketmez.

Kulüp bile önemli değil.Galatasaray fb bjk.Branş da önemli değil.Biraz değerlere saygı olsun.

Sizler,kendinizden yaşça büyük insanlara,kulüp değerlerine saygınızı kaybettiniz.

Eline klavye alan şövalye oldu.

Tebrikler.

şu mesajı okuduktan sonra anlatmak istediklerimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

şu mesajı okuduktan sonra anlatmak istediklerimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

Okudum onu zaten. Selçuk ve Hasan ile Arda kıyas kabul etmez. Hele Hasan bu kulüp için canını verecek kadar Galatasaraylı. Selçuk da kaptanlık bandını atmasa şu eleştirilerin 10 da birini almazdı. Yine de bak etmiyor. Çünkü futbol dışında karakter olarak başımızı öne eğmedi. Arda çok farklı. Hep bela olmuş biri.

Okudum onu zaten. Selçuk ve Hasan ile Arda kıyas kabul etmez. Hele Hasan bu kulüp için canını verecek kadar Galatasaraylı. Selçuk da kaptanlık bandını atmasa şu eleştirilerin 10 da birini almazdı. Yine de bak etmiyor. Çünkü futbol dışında karakter olarak başımızı öne eğmedi. Arda çok farklı. Hep bela olmuş biri.

Mutlak kıyas edilemez.Mesajımda diyorum ya sosyal medya çıktıktan sonra taraftarlar bozuldu.Sadece onlar mı?Oyuncular da bozuldu.

Check in yaptılar enselendiler,canlı yayın yaptılar saçmaladılar,taraftarla atıştılar.Eski futbolcular da yapıyordu olumsuz şeyler,fakat teknoloji çok da gelişmemiş olunca yakalanmıyorlardı.

Bu ciddi bir handikap oldu 2000 sonrası top oynayan yeni jenerasyon futbolcular için.

Selçuğun 4 şampiyonluğumuzda çok ciddi emeği var.Ha biz huzurevimiyiz.Asla değiliz.Baktın katkı alamıyorsun.

Oyuncudan aldığın performans / ödediğin ücret dengesine bakarsın.Zarardaysan güzellikle hizmetleri için teşekkür eder yolları ayırırsın.

Bizde film orada kopuyor.Hakaretler sallamalar leşcuklar.Yakışmıyor bize.Adamın yaşı gereği kapasitesi iniyor aşağıya.Çabalar ama eski katkıyı veremez artık.

Dİğer örnek; Ünal Aysal tarafından tarığın yapılan ciddi sözleşmesi var.Yollar ayrılamıyor,adam kuruşuna kadar istiyor.Şİmdiki yönetim tarığı tutmakla suçlanıyor.

Yönetimin eli kolu bağlı bu konuda.Biri alsın şunu diye bakınıyor.

Arda konusu bambaşka zaten.

Hayatı Galatasarayla geçmiş bi adam.Altyapıdan tut a.madride transferine kadar.Hatırlayın o zamanları çok üzülmüştük gidişine.

12 milyon euro gibi ciddi bir para kazandırdı kulübe.

A.Madridde istatistikleri güzeldi.Aslında barçada da maç başı istatistikleri fena değildi.

Milli takımdaki para muhabbeti,taraftarlarla sanaldan atışması,kaybedilen maçtan sonra kenara alınırken tebessüm etmesi(kimileri tarafından dalga geçiyor olarak değerlendirildi,bence çaresizliğin tebessümüydü o) Arda'ya çok ciddi zarar verdi.

İşin içine medya girince,taraftar da bu yönde kanalize edip gazlanınca film tamamen koptu diyebiliriz.

Ne olursa olsun, A.Madrid ve Barcelona seviyesine yükselmiş bir oyuncuya iş ahlakı yoktur demek,hayalciliktir bence.İş ahlakı olmasa Kasımpaşa'da oynardı şuanda.

Değerlendirmeleri bazen doğru yapmak lazım.

Son bir ekleme yapayım.Bu ortamda zaten taraftar Arda'yı her türlü yer.Alınabiliyorsa başka sol açık alınsın.

Ama eldeki malzemeye bakınca (devşirme tolga,son hamlesiz rodriguez), insan; oyun zekası olan her türlü sol açığa razı geliyor ne yazıkki.

Tolga eyvallah istedigini destekleye bilirsin ama herseyin sosyal medyaya baglanmasina katilmiyorum.
Kisilerin karakter zayifligini sosyal medyaya yüklemek bana cok basit geliyor.
Her koyun kendi bacagindan asilir, Arda kendi yaptiklarinin karsiligini görüyor.
Bunun suclusu ne taraftar, ne sosyal medya.

Kimse Ardaya herseye burnunu sok, oldugun takimda oynama istenmedigin halde kal, magazinsel olaylar ile gündeme gel, ya da oyundan cikarken protesto edildigin icin gülümse, ben hala protestoyu bana göre hakli olan protestoyu kabullenemedigi icin güldügünü düsünüyorum, bütün bunlari taraftar Ardaya yap demiyor sonucta.
Gercekten cok kolay olmus artik ee ama taraftar, sosyal medya.
Sen mesela Atleticoya gidisini kazandirdigi para ile savunuyorsun, tamam para üzerinden haklisin ama kizilan nokta kalacagim deyip son an gitmesi.
Bu yüzden son an da Riera alinmak zorunda kalindi ve sonucta bedavaya gelmedi.

Sosyal Medya tüm Dünya´da kullaniliyor ve takip edebildigim kadar tüm Dünya´da bazi taraftarlar sanal alemin verdigi sözde gizlilige güvenerek ileri gidiyorlar.
Buna ragmen sen bugüne kadar sosyal medya üzerinden saldiriya ugradigi icin Ardanin yaptiklarini yapan bir oyuncu biliyor musun?
Benim su an icin aklima gelmiyor dogrusu.

Son düzenleme:
Tolga eyvallah istedigini destekleye bilirsin ama herseyin sosyal medyaya baglanmasina katilmiyorum.
Kisilerin karakter zayifligini sosyal medyaya yüklemek bana cok basit geliyor.
Her koyun kendi bacagindan asilir, Arda kendi yaptiklarinin karsiligini görüyor.
Bunun suclusu ne taraftar, ne sosyal medya.

Kimse Ardaya herseye burnunu sok, oldugun takimda oynama istenmedigin halde kal, magazinsel olaylar ile gündeme gel, ya da oyundan cikarken protesto edildigin icin gülümse, ben hala protestoyu bana göre hakli olan protestoyu kabullenemedigi icin güldügünü düsünüyorum, bütün bunlari taraftar Ardaya yap demiyor sonucta.
Gercekten cok kolay olmus artik ee ama taraftar, sosyal medya.
Sen mesela Atleticoya gidisini kazandirdigi para ile savunuyorsun, tamam para üzerinden haklisin ama kizilan nokta kalacagim deyip son an gitmesi.
Bu yüzden son an da Riera alinmak zorunda kalindi ve sonucta bedavaya gelmedi.

Sosyal Medya tüm Dünya´da kullaniliyor ve takip edebildigim kadar tüm Dünya´da bazi taraftarlar sanal alemin verdigi sözde gizlilige güvenerek ileri gidiyorlar.
Buna ragmen sen bugüne kadar sosyal medya üzerinden saldiriya ugradigi icin Ardanin yaptiklarini yapan bir oyuncu biliyor musun?
Benim su an icin aklima gelmiyor dogrusu.

Türk topçuların yetiştirilme tarzları,altyapı eğitimleri,karakter ve istikrarlarında bir dizi sorunlar olduğu ne yazıkki değişmez gerçek.

Mevcut takımla ilgili teorim tamamen şu.

Derbilerde ciddi katkı sağlayacak,belhandayı da oynatma yetisine sahip olacak,oyun görüşü panaromik ve yüksek bir sol açık beklentim var.

Bunu,kimin karşılayabileceğinin kararını Cenk Ergün ve Tudor verecek.

Ricam şudur aslında insanlardan.En başından beri.

O formayı kim giyerse giysin koşulsuz desteklemek.

Galatasaray taraftarının bu konuda ciddi sorunları var.Oyuncuyu öteleme,hiçleştirme,hakaret etme.Skorlar kötü gidince tribünleri boş bırakma.

Bizler aslında biraz da skor taraftarıyız.Gerçi ülke genelinde böyle.

Bu açıdan üzülüyorum..

Arda Turan İstanbul’da

5fa25d5ab47df908d4b44264147510e4.jpg

Adı Galatasaray'la anılan Arda Turan'da flaş bir gelişme yaşandı. Yıldız futbolcu Türkiye'ye geldi.

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona kadrosunda yer alan ancak forma şansı bulamadığı için devre arasında ayrılmayı planlayan Arda Turan’da flaş bir gelişme yaşandı.

Arda Turan’ın menajeri Ahmet Bulut, oyuncusunun Barcelona’da süre alamamasından rahatsız olduklarını ve devre arası transferi için 3-4 kulüple görüştüklerini açıklamıştı.

Bulut ayrıca Türkiye’den teklif almadıklarını söylemişti. Ancak Galatasaray’ın gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden Arda Turan için süreç başladı. Milli yıldız da Türkiye’ye geldi.

Hem ailesini hem de arkadaşlarını ziyaret eden Arda Turan’ın Galatasaray’a transferi ile ilgili de görüşme yapması bekleniyor.

Beşiktaş’ta yer alan bir kafeye giden ve dostları ile hasret gideren Arda Turan’ın çevresindekilere Türkiye’ye dönmeye sıcak baktığını söylediği belirtildi.

Arda’nın adı Galatasaray’la anılırken; Beşiktaş, Trabzonspor ve Medipol Başakşehir iddiaları da gündeme gelmişti.

(Sabah)

AT hirsizi

Son olarak,ben aslında hiçbir oyuncu ya da taraftar grubunu desteklemem.Bu olgular bazen çizgilerini kaybederler.Kurunun yanında yanan yaş da olmam hiçbir zaman.

Benim desteklediğim olgu,herzaman şanlı arma olmuştur.Bu ölünceye kadar da değişmeyecek.

Tek derdim,formayı kim giyerse giysin medya desteğiyle,oyuncuyu hiçleştirme politikasına alet olunmaması.

Kızıp dalga geçtiğimiz,yitik bitik çapsız dediğimiz Tudor var elde.4 derbide rezalet skorlar almış.

Fatih Terim 2011-2012 sezonunda 15 hafta sonunda 31 puan
Fatih Terim 2012-2013 sezonunda 15 hafta sonunda 29 puan
Igor Tudor 2017-2018 sezonunda 15 hafta sonunda 32 puan

Böyle de saçma bir istatistik var elde.

Ne denirki buna şimdi?İnsanı bug'da bırakıyor bu adam.

2.yarı fikstür daha kolay.Taktik açıdan yetersiz Tudor kalsın gitsine döndü iş.Herkes şuanda muallakta.Her taraftar,yönetim..

Tudor açıdan olaya bakarsak,taraftarla gitme kalma konusunda savaşı devam ediyor.Ciddi baskı altında bişeyler yapmaya çalışıyor.Aslında onun yerinde olmak istemezdim.Çok zor işi.

Son düzenleme:
Üst Alt