Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın !

Herşeyi yazan basın bunu yaz!!

index.png

Telegol'e Selamlar !!;)

Cevap: Arda Turan l Basın Bunuda Yaz !

cok guzel yaptı da yarın obur gun uzun bi sakatlık yasarsa yine (allah korusun tabi) bu basın yine cılkını cıkarır hatta daha cok cıkarır bunu yaptı diye... arda mutlaka gitmeli yurtdısına kendi iyiligi için..

Cevap: Arda Turan l Basın Bunu Da Yaz !

aksine çok gerekli başkan onuda koruyamadı o da sesini ancak böyle duyurabilirdi helal olsun aslanım benim

Adamı savunan yok. Kendi taraftarı sırt çevirmiş, başkanı zaten kalkan olarak kullanıyor. Fenerlilerin bjklilerin savunacak hali yok. Kendi kendini savunuyor adam. Helal olsun.

[video=youtube;i0gNeZ6z2Xs]https://www.youtube.com/watch?v=i0gNeZ6z2Xs&feature=player_embedded[/video]

Helal Arda gereken cevabı oyunuyla da verdi.Kalan maçlarda kendini daha da göstercektir.

Adamı savunan yok. Kendi taraftarı sırt çevirmiş, başkanı zaten kalkan olarak kullanıyor. Fenerlilerin bjklilerin savunacak hali yok. Kendi kendini savunuyor adam. Helal olsun.

İbretlik bi cümle olmuş. Belki ceza alıcam ama hala bazı k*zmalar var, bunu anlamayan. Yok takımı beğenmiyormuş bilmem neymiş hala çamur atanlar var ayıp diyorum.

Cevap: Arda Turan l Basın Bunuda Yaz !

Sevgiline kadar dil uzatsınlar(belki evlenicek o hanımla) sen olsan ne yapardın bi düşün. Ben çok dolardım şahsen.

Evlensin yakisir. Bir insanin üzerine birsey yaziliyorsa, demekki birseyler varki yaziyorlar. Ardanin cok hatasi olmustur. Tabiki bende istemem elestirilsin felan cart curt ama, burasi Türkiye burda öyle bir ihtimal yok. Büyük futbolcuysan futbolculugun ile cevap verirsin. O yüzden de savundugum seyi hala söylüyorum, Arda Türkiyede kalmamli kesinlikle gitmelidir. Yoksa bugünki gördügümüz resimi her zaman yine görürüz. Hem onun icin hem bizim icin en iyisi budur.

Üst Alt