Arda Turan Milli Takımı Bıraktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Milli Takımı Bıraktı!

5158266.jpg

Arda Turan milli takımı bıraktığını açıkladı!

Gazeteci Bilal Meşe'ye saldırı olayının ardından basın toplantısı düzenleyen Arda Turan, yaşananlardan pişman olmadığını söyledi.

"Buraya milli takım kaptanı olarak değil, vatandaş olarak katılıyorum" diyerek sözlerine başlayan Arda Turan "Üzerimde Milli Takım tişörtü varken, Milli Takım uçağında olmaması gerekirdi ama pişman değilim. Kuş gibi hissediyorum." dedi.

Milli Takımı bıraktığını açıklayan Arda Turan "Hocamla ve federasyon başkanıyla konuşarak Kosova maçında olmamamın kararını aldık. Zarar verdiğimi düşünüyordum ve kenara çekileyim diyordum. Artık zamanının geldiğini düşünüyorum. Ben iyi adam olmak, onurlu bir adam olmak için yaşadım. Hayatım boyunca ne yaptıysam bedelini ödedim. Ben bu tür haberleri yapan herkese aynı tepkiyi yine vereceğim. Milli Takım kariyerimi noktalıyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan basın toplantısı sırasında bazı gazetecilerin protesto amaçlı salonu terk etmesi dikkat çekti.

beIN SPORTS

Son düzenleme:
el birligiyle bitirdiler adamı yazıklar olsun federasyonun adamlarına karsı direndi diye mıllı takımı bıraktırdılar

Ahhahahaah kibir sana hiç yakışmıyor koca kafa. Sen bıraksan ne olur milli takımı? Futbol seni bırakalı çok olmuş zaten

Tebrikler doğru karar almışlar ki zaten başkada secenek yokdu.
Emre abisi ile çok takılmış beli ki.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Mağdura yatabilmek için elindeki tek koz buydu.

Ama pişman değilim demesi mağduriyet dozajını biraz düşürebilir. İstediğini elde edip edemeyeceğini zaman gösterecek.

Milli takımı bırakması bence milli takım adına çok hayırlı oldu.

Yana pas atacak herif 3 saat bekliyor tam bir el freni. Hem futbolu hem de karakteri dipte zaten güzel oldu.

Enes Ünal'da güzel kariyer yapacak muhtemelen ama Arda kadar nefret edeni olmayacak çünkü arda gibi antipatik ve sürekli konuşan, dünyayı ben yarattım triplerinde bir insan değil(şimdilik, umarım değişmez)

Haklı haksızdan bağımsız konuşuyorum çok gıcık bir tip inşallah Galatasaray'dan uzak olur ve bize tekrar gelmez.

Üzüldüm desem yalan olur.

Umarim bize gelmezsin, ne bok yiyorsan ye de bize gelme. Mal gibi ortalikta kalirsin umarim.

Üst Alt