Arda Turan: "Mohamed muhteşem oynadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Mohamed muhteşem oynadı"

1612636209914.png

Arda Turan: Öncelikle bugün hocamızın babası, Talat amcamızın ölüm yıldönümü. Allah mekanını cennet etsin. Hocanın annesinin de ellerinden öpüyorum, böyle bir adam yetiştirmişler ki ülke futbolunun en büyük adamı olmuş...

"Maça gelince iyi mücadele ettik, çok iyi hazırlanmıştık maça. Hoca bu sabah bir kez daha sahaya çıkardı, taktik olarak ne anlattıysa bugün karşımıza o çıktı. İyi uyguladık. Mutluyuz, liderliği aldık ama önümüzde daha çok maç var. Üç gün sonra Alanyaspor maçı var devam edeceğiz"

"Mohamed muhteşem oynadı. Elinden gelen her şeyi yaptı. Maç sabahı 'Böyle bir sevinç yapalım' dedi, 'Ben atamam, sen atarsan yaparız' dedim..."

"Dün akşam tesisteydim, hoca da tesisteydi. Beraber yemek yedik, eskilerden konuştuk. Yürüyüş yaptım, bir tane puro içtim. Yarın ne olacak diye düşündüm, Galatasaray formasıyla kaç defa daha Kadıköy'e gelirim bilmiyorum ve sonuç bu. Çok mutluyum"

Ağlamaktan gözleri şişen Arda Turan: "Öncelikle hocamızın babası Talat amcanın vefat yıl dönüm. Allah rahmet eylesin. Böyle bir evlat yetiştirmişler, efsane olmuş. Maç için; iyi mücadele ettik ve iyi taktik çalıştık. Ne anlattıysa karşımıza çıktı ve uyguladık."

Arda Turan: "Maç sabahı gol sevinci için Mohamed ile konuşmam oldu. Ben kamp gecesi tesislerde kalıyorum. Hocamla yemek yedik, yürüdük, bir tane puro içtim. Bu formayla kaç defa daha Kadıköy'e gelirim bilmiyorum ama bu gurur yeter bana"

Üst Alt