Arda Turan Resimleri - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resimleri

Cevap: Arda Turan Resimleri

hacı adam tarz yhafs

avrupaya gitti sakalı bıraktı saçları uzattı ama türkiyedeki tipi daha iyiydi. nereye kadar uzatacak o saçları merak ediyorum olmamış hiç

Arda oraya gidince bunaldı, çok değişti herkes bunu söylüyor. Sinemle yaşadığı ayrılığıda buna bağlıyorlar. Neyse ne yapsa yakışır, yakında kestirecektir zaten :)

Barış abiii o değilde ben bu Arda yüzüne rezil oldum ya adım sapığa çıkacak valla. :)

Defacto'nun dört bir yanına koymuşlar Arda resimlerini kendimi kaybediyorum :D Dudağını bükmüş poz vermiş bi resmi vardı bulamadım şimdi onu görünce "aaayyyy yerimm şuna bakar mısın" dedim kuzenim vardı yanımda resmin önünde de en fazla 25 yaşlarında bi erkek varmış ay ben Ardayı görmüşüm onu farketmedim bile kendine dediğimi sanmışşş :( Çok zor toparladım çok zor :( :D

leyla hayran ola ola ardayamı hayran oldun allahısen:D birdahakinde etrafına iyi bak. cevre kontrolü önemli leyla:asd:

Sen bide ona benim gözümden bak dermişim.. Seviyorum yani öyle çocuk gibi evlenme hayali kurmuyorumda iyiyiz ya biz böyle :) Bakalım nereye kadar gitcek :)

zevklerle renkler tartışılmaz dogrudur. nereye kadar gider. arda sinem evlenene kadar. bende petek dincöze tutulmuştum lise yıllarında. karpostallarını alıyordum. şimdi gene seviyorum ama okadar önemli degil. gelip gecici şey bunlar:D

zevklerle renkler tartışılmaz dogrudur. nereye kadar gider. arda sinem evlenene kadar. bende petek dincöze tutulmuştum lise yıllarında. karpostallarını alıyordum. şimdi gene seviyorum ama okadar önemli degil. gelip gecici şey bunlar:D

Ben Sinem'i de çok seviyorum zaten çok yakışıyorlar birbirlerine bi evlenselerde kurtulsak yani :)

Vay Petek Dinçöz he yakışırr :D Umarım öyle olur bakalım görücez.

Cevap: Arda Turan Resimleri [Güncel]

n52627611713965877012lx6.jpg

Ozledik seni kaptan, keske aramizda olsaydin...

Üst Alt