Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı

Yok, ben gercek anlamiyla kullandim yedi kelimesini. Arda heralde bir kac tane Ultraslani yedi.

ne forlanı şaka mı yapıyorsunuz dünya kupasının en değerli oyuncusu adam arda dünya kupası görebilecek mi acaba, yaşı genç diyenler ardanın bundan daha fazla gelişeceğine mi inanıyorlar

Gitsin diyorum,diyoruzda Arda gidince ne olacak ? Arda yeri kolay doldurulabilen bir adam da değil.Ama buralarda harcanmasında istiyorum.Çelişkideyim ben.

ne forlanı şaka mı yapıyorsunuz dünya kupasının en değerli oyuncusu adam arda dünya kupası görebilecek mi acaba, yaşı genç diyenler ardanın bundan daha fazla gelişeceğine mi inanıyorlar

Arda kendini geliştirebileceği yerlerde üstüne çok çok şey katacaktır bence.Arda o kadar basit bir adam değil.Türkiye'de zo bu işler.Türkiye'de hangi adam üzerine birşeyler katmış ki Arda katsın.

Arda kendini geliştirebileceği yerlerde üstüne çok çok şey katacaktır bence.Arda o kadar basit bir adam değil.Türkiye'de zo bu işler.Türkiye'de hangi adam üzerine birşeyler katmış ki Arda katsın.

basit demiyorum elbet ancak forlan ve üzerine para verilecek kadar büyük bir potensiyeli de yok, burada biraz mantıklı yorumlar yapmak lazım

Üst Alt