Arda Turan Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Sakatlandı

Yaptigin karsilastirmanin konu ile alakasini anlayamadim.
Evet o paraya gitti ama gitmeyecegim deyip son dakikada gitti, yerine son anda adam almak zorunda kaldik.
Getirdigi paranin bir kismi o adama gitti.
Arda Galatasarayin önemli bir oyuncusu degildir, Galatasarayda oynamis bir oyuncudur.
Galatasarayin önemli oyunculari bu takima sadece sampiyonluk kazandiranlar degil, ayni zamanda Avrupada basari yasatan oyunculardir.

Senin mantıkla bakarsak Burak'lar leşçuklar ve Sabri, Arda'dan daha önemli bizim için? Bence yanlış düşünüyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Futbolcu olmadığının ispatı olmuştur bu sakatlık. birde tudorun temposuna adapte olabileceğini sanan hayalperestler vardı forumda..

Ve ayrıca hala soruma cevap vermedin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senin mantıkla bakarsak Burak'lar leşçuklar ve Sabri, Arda'dan daha önemli bizim için? Bence yanlış düşünüyorsun.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sabri kötü futbolcuydu ama ben bugüne kadar evlatcilik disinda bir hadsizligini görmedim.
Burak ve Selcuk, kazandirdiklari ile benim gözümde daha degerliler.
Selcugun 1,5 sezon sonrasi futbolu birakmasi ayri bir konu.
Soruna cevap verdim, yaptigin karsilastirmanin konu ile uzaktan yakindan alakasi yok.
Daha net bir cevap vermem gerekirse, bu takimdan düzgün bir sekilde lafini yemeyipte ayrilan, ayrildiktan sonra burnunu her yere sokmayan, onu Arda yapan kulüp hakkinda sacma sapan aciklamalar yapmayan hic bir oyuncumuza bir laf söylemem.

uyluk bicepsi çekmiş , kaçınçı derece acaba triceps olsa daha da fazla sahalardan uzak kalırdı bu haliyle 1-2 hafta gibi

Üst Alt