Arda Turan - Sinem Kobal | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan - Sinem Kobal

Gecenlerde halamin torunu Selena dizisine bakiyordu. Malum cocuklar sihirli mihirli seyleri kacirmaz. Cocuga "Bu Selena Arda'nin sevgilisi" dedigimde cocuk da "Aa o zaman neden Galatasaray icin sihir yapmiyor?" diye sordu. O an ben de cok kizdim. Madem Selena yengemiz oluyor neden sihir yapmiyor bizim icin. Zor duruma dustugumuzde Hakan Balta, Mustafa Sarp ve Baris Ozbek el-ele tutusup "Selena-Selena" diye cagirdiginda hemen yetisir imdada. Ama sonra Yuce Honos'un boyle seylere mudahele etmegi yasakladigi aklima geldi. Bu basligi acma sebebim su. Yeteri kadar destek toplarsak bunu Yuce Honos'a gonderecegim. Belki Futbol takimlarina mudahele hakkinda kanun taslagi hazirlar. Boylelikle elimizde olan nimetden faydalanabiliriz. Nasil fikir ama?

Bu arada dun Arda sahada canini disine takarak oynuyordu, Sinem Kobal da seyrediyordu. Bu durum cok hosuma gitti. :)

Cevap: Arda Turan- Sinem Kobal

Gecenlerde halamin torunu Selena dizisine bakiyordu. Malum cocuklar sihirli mihirli seyleri kacirmaz. Cocuga "Bu Selena Arda'nin sevgilisi" dedigimde cocuk da "Aa o zaman neden Galatasaray icin sihir yapmiyor?" diye sordu. O an ben de cok kizdim. Madem Selena yengemiz oluyor neden sihir yapmiyor bizim icin. Zor duruma dustugumuzde Hakan Balta, Mustafa Sarp ve Baris Ozbek el-ele tutusup "Selena-Selena" diye cagirdiginda hemen yetisir imdada. Ama sonra Yuce Honos'un boyle seylere mudahele etmegi yasakladigi aklima geldi. Bu basligi acma sebebim su. Yeteri kadar destek toplarsak bunu Yuce Honos'a gonderecegim. Belki Futbol takimlarina mudahele hakkinda kanun taslagi hazirlar. Boylelikle elimizde olan nimetden fayalanabiliriz. Nasil fikir ama?

Bu arada dun Arda sahada canini disine takarak oynuyordu, Sinem Kobal da seyrediyordu. Bu durum cok hosuma gitti. :)

Yakışır.

Balta-Barış-Sarp elele tutuşup boğaz köprüsünden atlasalar nasıl olur? Selena'ya falan da gerek kalmaz..

Yüce HONOS

y%C3%BCce-honos_4561.jpg

Üst Alt