# Arda Turan [Transfer Haberleri] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Arda Turan [Transfer Haberleri]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şeyhin son bombası G.Saray'dan!

Galatasaray ve Türk futbolunun gözbebeği Arda Turan'a İngiliz kulüplerinin ilgisi artarak sürüyor. Fakat Sarı- Kırmızılılar'ın kapısını çalmaya hazırlanan Manchester City'nin yapacağı teklifle Başkan Adnan Polat ve ekibini bir hayli zorlayacağa benziyor. Çünkü Arda Turan'ı transfer etmek isteyen kişi, İngiliz kulübünün Dubai'lisahibi ve petrol kralı Süleyman Al Fahim.

Takvim gazetesinin 20 Şubat Cuma günkü baskısında yer alan haber/iddia şu şekilde devam ediyor;

YÖNETİM GERİ ÇEVİREMEZ!

Geçtiğimiz günlerde Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka'ya yaptığı 200 milyon euroluk teklifle dünya futbol piyasasını alt üst eten Al Fahim'in bu kez de Arda Turan için kesinin ağzını açtığı öğrenildi. Gelecek sezon çok iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan Al Fahim'in Galatasaray'a 25-30 milyon euroluk bir teklifte bulunabileceği gelen haberler arasında. Ekonomik darboğaz içinde olan Sarı-Kırmızılı yönetimin böyle bir teklifi asla geri çeviremeyeceği ifade ediliyor.

MERCEK ALTINDA

İngiliz basını da Manchester City Teknik Direktörü Mark Hughes'un Arda'yı çok beğendiği ve yardımcısı Mark Bowen'ın Bordeaux-Galatasaray maçında genç yıldızı mercek altına aldığını yazdı. Gazeteler ayrıca Tottenham Hotspur'un da Arda'yla yakından ilgilendiğini ve sezon sonunda transfer için kıyasıya bir yarışın yaşanabileceğinin altını çizdi. Milli futbolcu için sezon başında Arsenal de Galatasaray'ın kapısını çalmış fakat Sarı- Kırmızılı yönetim teklifi beğenmemişti.

20.02.2009

Kaynak : Takvim

Cevap: Arda'ya M.City kancası

Böyle haberlere inanılmaması, inanılması durumunda sevinç hali oluşmuşsa geçen zaman akabinde hemen soğuk su içilmesi, eğer haber gerçekten doğruysa denilip gözlerde 30 milyon tane $ simgesi uçuşuyorsa "satın satın" diye bağırılması, ama yine de en güzeli böyle kaynağı zayıf haberlere inanılmaması,

Gereğini takdirlerine saygılarımla...

Takvim = Çokomaç

Ayrıca ne 25-30 milyonu yaaa. Getir 50 milyonu götür Arda'yı haciiii.

Bizim bu gazetelerimiz M.City'nin kancasını Arda'ya takmazlarsa ayıp olurdu :D

Külliyen yalan haber

Bari 50 milyon € filan yazdında adam gibi birşey olsun :D

Bence Robinho + 16.5 Milyon €uro verilmeli hatta haldun üstünel biraz zorlarsa elanoyu da üstüne alabiliriz..

Satılmasın ama şurayada yazıyorum ardya seneye bu gelen teklifin yarısı bile gelmez, yol yakınken satılsın derim. ağlayıp sızlancak bi durum yok tarihimizde bir sefer yıldız oyuncu satamamışız kaymağını yiyerek yok klüp aşkı yok klüp sevgisi .. Bkz* Ajax, Marsilya, Porto çatır çutur gönderiyor herifler.

Franck Ribery olayı olmasaydı zannetmiyorum ardanın bugünkü arda olabilceğini, bu devran böyle döner Tanju gider hakan gelir, cüneyt gider bülent gelir.. Hagi gider ..

Ziyanı yok satılmasın. ha çokda seviyorum kendisini ama dediğim gibi seneye satamayız bu fiyatlara ..

Arda bizi bırakmaz:D arda vs kaka:D kaka 150 mn € arda paha biçilemez:D

Ahh o espriyi yaptılar

Kaka_Flag_3.jpg

Master card :D

Satılmasın ama şurayada yazıyorum ardya seneye bu gelen teklifin yarısı bile gelmez, yol yakınken satılsın derim. ağlayıp sızlancak bi durum yok tarihimizde bir sefer yıldız oyuncu satamamışız kaymağını yiyerek yok klüp aşkı yok klüp sevgisi .. Bkz* Ajax, Marsilya, Porto çatır çutur gönderiyor herifler.

Franck Ribery olayı olmasaydı zannetmiyorum ardanın bugünkü arda olabilceğini, bu devran böyle döner Tanju gider hakan gelir, cüneyt gider bülent gelir.. Hagi gider ..

Ziyanı yok satılmasın. ha çokda seviyorum kendisini ama dediğim gibi seneye satamayız bu fiyatlara ..

Ahh o espriyi yaptılar

Kaka_Flag_3.jpg

Master card :D

Valla ömer ben inanmıyorum o paralara verceklerinide zannetmiyorum yoksa dunden razıyım o yazıyıda espiri olsun diye yazdım zaten 30 mn € heyt be 60 trilyon ardaya :eek: zannetmiyorum avrupalılar daha bu kadar kafayı yemediler.

seyh avrupali degilki :D:D:D:D

Ne kadar akıllısın sen ya:eek: klupde anadolu klubu zaten hey allahım:rolleyes:

Saka maka bi yana klubu satmıs olabilir ama unutmayın abramovici bile yönlendiren ekonomistler var hele ardaya flan 25 -30 mn € oyunda bile vermiyolar bulutların ustunde gezmeyin 10 mn €verirlerse öpde basına koy

€30m 'mu? zuhah ! şeyhten??? zuhauhauh ! attır bakem ordan bi €60m ozaman düşünürüz... hayal kurmasınlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt