Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buraya da yazalım bu ne idüğü belirli gelirse apoletimi sökerim

arda-burak-emre_5803.jpg

Sana da 3 kuruşluk zevkine de... Maç izlemezsin bir de sürekli maçları takibi bırakmakla tehdit eder durursun, hayır yani bir de kimi tehdit ediyorsun tam olarak Galatasaray'ın tüzel kişiliğini mi ?

Göbeğini eritip demeç vermekten kaçınacaksa ve tam konsantre olacaksa iyi transfer bence.

Hepinize tekrardan selamlar bu arada.
Hoşgelmişsin 'efendi', sevindim döndüğüne. Buranın tadı daha da kaçtı; eskilerden sohbeti hoş, iyi kötü görüş alışverişi yaptığımız en iyiler birer birer gidiyor; yenilerde iş yok (Kuşak çatışması gibi bir şey galiba, fosiliz ya?!)...

Sana da 3 kuruşluk zevkine de... Maç izlemezsin bir de sürekli maçları takibi bırakmakla tehdit eder durursun, hayır yani bir de kimi tehdit ediyorsun tam olarak Galatasaray'ın tüzel kişiliğini mi ?

Göbeğini eritip demeç vermekten kaçınacaksa ve tam konsantre olacaksa iyi transfer bence.

Hepinize tekrardan selamlar bu arada.

Iste gecemizi guzellestiren bi gelisme. Bir digeri suan okunan séla. Ve tabi ki Arda ;D

Hoşgelmişsin 'efendi', sevindim döndüğüne. Buranın tadı daha da kaçtı; eskilerden sohbeti hoş, iyi kötü görüş alışverişi yaptığımız en iyiler birer birer gidiyor; yenilerde iş yok (Kuşak çatışması gibi bir şey galiba, fosiliz ya?!)...
Hoşbulduk abi, gördüğüm kadarıyla bütün terbiyesiz adamlar tam kadro duruyor. Yenilerden kastın kim bilmiyorum yeni biriyle tanışmadım henüz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt