Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arda hakkında söylediklerim içimden geçenlerdir.

Abartı yorumlara da katılmıyorum. Arda takımı falan karıştıramaz. toplasan 2 sezon ancak oynar ve başladığı yerde bitirmesi herkes için en iyisi olur.

Tabi hocanın isteyip istememesi asıl mesele. istedikten sonra zaten buradaki olumsuz yorumlar zamanla olumluya dönecektir. herkes ömründe yanlış şeyler yapmıştır. hele ki göz önünde bulunan bu isimler. bugün saygı duyulan futbol adamlarının gençlik dönemlerinde yaptığı yanlışlara bakabilirsiniz.

Arda hatalıdır. gerekli özür dilenir, hoca tarafından da kabul görülürse gelmesinde hiçbir sakınca yok. mevzu kapanır

Hayır renkdaş durum şu: Forumumuzda dikkat çekmeye çalışan sorunlu gençler ve fenerli troller mevcut. Bazı gençler Galatasaraylıdır ama ters yorumla ilgi alaka ararlar. Aka kara, karaya ak der bunlar. Bunlar zararsızdır başta sinir bozar sonra sallamazsın.

Bir de Galatasaraylı görünen ve mesaj sayıları binleri bulabilen fenerli troller var bunların rütbeleri seni aldatmasın. Galatasaray'ın aleyhine olan şeyleri savunurlar akıl mantıktan uzak. Zekalarınca burada algı kasarlar. Bunları transfer dönemlerinde kabak gibi farkedersin adeta sellektör yaparlar.

Aslında bazen işede yarıyorlar oyuncularımızın aleyhine insanları kışkırtıp buralarda mundar ettiriyorlar. Bizim anlık tepki sever renkdaşlarımızda bunların gazıyla oyuncuyu küstürürler. Sonrada adamı satamıyor diye yönetime sallarlar. Neyse bu böyle uzar gider. Vaktim olsa yönetimle temasa geçip bunları tek tek ayıklarım fakat uğraştığıma değecek kadar önemleri yok.

:asd:

Arda hakkında söylediklerim içimden geçenlerdir.

Abartı yorumlara da katılmıyorum. Arda takımı falan karıştıramaz. toplasan 2 sezon ancak oynar ve başladığı yerde bitirmesi herkes için en iyisi olur.

Tabi hocanın isteyip istememesi asıl mesele. istedikten sonra zaten buradaki olumsuz yorumlar zamanla olumluya dönecektir. herkes ömründe yanlış şeyler yapmıştır. hele ki göz önünde bulunan bu isimler. bugün saygı duyulan futbol adamlarının gençlik dönemlerinde yaptığı yanlışlara bakabilirsiniz.

Arda hatalıdır. gerekli özür dilenir, hoca tarafından da kabul görülürse gelmesinde hiçbir sakınca yok. mevzu kapanır
Benzer düşünüyorum seninle, en büyük sıkıntı rahat durmayacak olması. Adım kadar eminim saçma sapan demeçlerine devam edecektir, adam tutamıyor kendini. :D

Oooo kardeşim hoş geldin yav nihayet ;D Nedir öyle forumu bırakmak falan? İlla kelle mi alalım? Arda'ya iyi transfer diyorsan da zaten sana diyecek bir şeyim yok ;D

Bu arada ilginçtir bizim Danyal herhalde ilk defa uğurlu geldi. Hafta sonu onunla Bodrum'da görüştük daha bugün döndüm. Bugün de benim memom foruma dönmüş. Tekrardan hoş geldin kardeşim ;D Gitme bir daha.

Memom mu @Mehmet Arslaner

Açıkçası istemiyorum ama Arda Turan'ın kendini tekrardan kanıtlaması ve kabul ettirmesi gerekecek. Bunu başarabilir mi bilemiyorum. Ama gelirse bir şekilde herkesin kabulleneceğini ve sorun çıkmayacağını düşünüyorum.

Mehmet Ağar'ın isteğiyle

Böyle bir şey olursa, böyle camianın Allah belasını versin, Galatasaray'lı olduğum geçmişte ki günlere de lanet olsun.

milli takım 0-3 geride ve iğrenç futbolu sonrası oyundan çıkan kamyoncunun tipine gamsızlığına surat ifadesine bak . arpasını az verdiler herhal .

şunu takıma isteyen benimseyen hatta benimsemeye yeltenen aklından geçiren adamın aklına turp sıkarım . düzelir diye en ufak bir ümidi varsa akıl yürütecekse silindirle o ümidinin üstünden geçmek lazım .yürütmeye çalıştığı aklının üstüne sifon çekmek lazım . hatta o kafasına kemoterapi uygulayıp kanserli düşüncelerini bitirmek lazım . kamyoncunun bu saatten sonra düzelteceği şey yağ izinden arındıracağı kıllı mabadıdır.

milli takım 0-3 geride ve iğrenç futbolu sonrası oyundan çıkan kamyoncunun tipine gamsızlığına surat ifadesine bak . arpasını az verdiler herhal .

şunu takıma isteyen benimseyen hatta benimsemeye yeltenen aklından geçiren adamın aklına turp sıkarım . düzelir diye en ufak bir ümidi varsa akıl yürütecekse silindirle o ümidinin üstünden geçmek lazım .yürütmeye çalıştığı aklının üstüne sifon çekmek lazım . hatta o kafasına kemoterapi uygulayıp kanserli düşüncelerini bitirmek lazım . kamyoncunun bu saatten sonra düzelteceği şey yağ izinden arındıracağı kıllı mabadıdır.
Çok büyük anlam yüklemişsin o fotoya abartmışsın. O maçta seyircinin maçın başından beri sadece arda yı yuhlaması normal mi. Dünya üzerindeki her takım ispanya milli takımına karşı 3-0 geride olabilir ama hiçbiri bizim seyirci gibi 60.dakikada rakibi alkışlamazdı. O günkü tribünler milli takım önde olsa üzülecek tiplerdi ayarlıydı. Ardanın suçu çok ama inanılmaz bir linç kültürüyle hakkettiğinden fazlasını yaşatıp delirttik Türk halkı olarak. Benim nazarımda Bilal meşeyi dövmesi ve silahlı hastane basması hariç hepsi bilinçli linçli amacına ulaştılar. 6 aydır oynamayan ardayı gerek saha içinde gerek saha dışında hedefe oturtan terim hiç suçlanıyor mesela milli takımın rezilliğinde. Aynı terim 3.olduğumuz Avrupa şampiyonasında ardayı yedek başlatıyordu en formda zamanında. Arda babamın oğlu değil ama terimi nasıl tüpçünün elemanı olduktan sonra hatasına rağmen affettiysek arda yı da affetmeliyiz.terim hoca nerede kalmıştık diye göreve başlayınca başarısız olsaydı yüzde 95 imiz için imparator Fatih Terim değil tüpçünün çırağı olacaktı. Şimdi arda gelir başarılı olur takımı ligde ve Avrupa da başarıya taşırsa hepimiz için yada yüzde 95 imiz için geçmişi hikaye olur büyük kaptan arda deriz. Aslolan sahadaki başarısı olacaktır yani.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt