# Arda Turan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş bu ne rezilliktir yahu :)

Sen busun arda başka bir şey değil;

Bir de bu (Hayatımdaki en önemli üç adam diyor sonda ahmet bulut diyor doğru futbolcu taklidi nasıl yapılır sana öğretti ahmet bulut)

Arda Beey Arda Beeey belki de yakınındaa Hoşçaaakall :)

Diego Simeone bundan çok iyi faydalanabildi. Atleticodan ayrilmasaydi bu kadar rezil olacagini sanmiyorum. Orada kalmaliydi.

Videodaki ilk hareketi o formda yapmaya devam ederse 3 aya omuz sakatlığı haberi duyarız demedi demeyin

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sırf özenti işte ayak hareketini yapıyor sen atmısın sonra olmayan kaslarına laktik asit hücum edince de elleriyle bacaklarını okşuyor çok garip biri yahu...

Not: Bir de sunday fucday pardon funday yazmış tekrar tekrar izlenmesi irdelenmesi gereken bir kolaj oldu anasını satayım :)

Videodaki ilk hareketi o formda yapmaya devam ederse 3 aya omuz sakatlığı haberi duyarız demedi demeyin

Sırf özenti işte ayak hareketini yapıyor sen atmısın sonra olmayan kaslarına laktik asit hücum edince de elleriyle bacaklarını okşuyor çok garip biri yahu...
Hayır aslında patlayıcı güç çalışıyor ilk hareket dışında yaptıkları içinde yer aldığı spor için doğru fakat ilk hareket omuza zaten çok ters bir hareket, bir de bu keko hem ağır hem de dikkat etmeden yapınca sakatlık kaçınılmaz

Hayır aslında patlayıcı güç çalışıyor ilk hareket dışında yaptıkları içinde yer aldığı spor için doğru fakat ilk hareket omuza zaten çok ters bir hareket, bir de bu keko hem ağır hem de dikkat etmeden yapınca sakatlık kaçınılmaz

Bir an doğru bir şey yaptığını söylediğini okudum gözlerim bozuktur gözlük kullanırım beşikten beri de gözlerim kararıyordu sonra baktım keko meko demişsin birden dünyam aydınlandı baktım okudum mesajını gayet güzel olmuş sıkıntı yok devem geçirmeye, hürmetler...

Hep böyleydi de renktaş sizlere şahin gözüküyordu karga :) hürmetler...
Yok renkdaş ne şahini ben hiçbir zaman ne futbolunu sevdim ne de karakterini hep kasıntı bir tipti ve gereksiz işler peşinde koştu...Benim için en güzel günleri 66 numaralı formayla oynadığı günlerdi ne zaman 10 numarayı verip kaptan yaptılar o gün kaybettik biz Arda'yı kim ne derse desin...

Yok renkdaş ne şahini ben hiçbir zaman ne futbolunu sevdim ne de karakterini hep kasıntı bir tipti ve gereksiz işler peşinde koştu...Benim için en güzel günleri 66 numaralı formayla oynadığı günlerdi ne zaman 10 numarayı verip kaptan yaptılar o gün kaybettik biz Arda'yı kim ne derse desin...
O zaman başında kalli-hakan-lincoln vardı nefes aldırmıyorlardı. Ben o zamanda karaktersiz olduğunu biliyordum yeşilköy dvdci harunun ordan :) Adam boş günlerinde gelir kafeye sabrina ile sabahtan akşama kadar nargile, öpüşme, sağol kardo nidalarıyla akşam yapardı nereden mi biliyorum sabah çıkarken oradaydı akşam geldiğimde totoyu kaldırmamış oluyordu sokayım öyle porofosyonelliğe :) Hürmetler...

Adamlık ders 1: Ayak yıkatma

azbbP5.jpg

Terim'i milli takım muhabbetinden dolayı sevmem.Ancak arenada bunu ve takımını kevgire çevirmesi beni fazlasıyla mutlu edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt