# Arda Turan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnşallah Barça'yla sözleşmesinde madde falan vardır da tek taraflı feshederler. Arda da tazminat ödemek zorunda falan kalır... Böyle bi manyağı Çinliler de almaz muhtemelen. Belki Katar alır sakal makal ayağına.

Seni aldırmayan bu yüce taraftara selam olsun. Hasan Şaş gibi efsane olabilirdin ama camiasız yalaka olmayı tercih ettin. Her hafta sahada çaresizliğini gördükçe daha da seviniyorum :)

Seni aldırmayan bu yüce taraftara selam olsun. Hasan Şaş gibi efsane olabilirdin ama camiasız yalaka olmayı tercih ettin. Her hafta sahada çaresizliğini gördükçe daha da seviniyorum :)
Allah aşkına Hasan Şaş kim bu hain kim.

Hasan'ın bizde yaşadıkları ve yaşattıklarının 50 de birine bile ulaşamaz Arda.

Hasan'ı bu ne idüğü belirsiz ile aynı cümlede anmak Hasan'a büyük ayıp ve haksızlık olur.

Arda ancak Okan Buruk Emre B. ile falan aynı cümlede anılabilir. Tam muhattabı onlar zaten. Hainler.

sent via GSC

Borç, Arda Turan, ayrılık nedeni, seçim...

"BAŞAKŞEHİR, ARDA TURAN İÇİN İYİ OLACAKTIR"
Ünal Aysal: "Başakşehir, Arda için iyi olacaktır. Biz Arda'yı Atletico Madrid'e içimiz kan ağlayarak gönderdik. Yurt dışı seyahatlerimde sık sık karşılaştık. Emre Belözoğlu, Başakşehir'e nasıl faydalı olduysa, Arda da olacaktır. Şampiyonluk yolunda favorim Galatasaray. Maçlara gidemiyorum fakat locam duruyor. Torunlarım, çocuklarım gidiyor."

baskanimiz olsaydi bu pis herifi kulubumuze getirirdi

iyi ki kaçti

Adamlık ders 1: Ayak yıkatma
azbbP5.jpg

Paylaşmayın artık ltfn şunu yaa..
Hanımefendiye karşı ayıp ediyoruz valla... Hemde isimli olarak...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt