# Arda Turan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'ın evladıdır kendisi.

1 gün yuvasıne dönecektir.

Bugün istemeyenlerin çoğu, yarın terim istediğinde isterler.

tıpkı serdar aziz aşıklarının terim istemediğini açıkladıktan sonra adamı itin g.tüne soktukları gibi.

Ben Arda'nın gelmesini istemeyenlerdenim ama gelecekse de olayın karşısında durmam.Arda bence boşuna çabalamıyo gibi.Keşke daha önce barışsalardı da Burak devre arası bize gelseydi..

Ikisi de isimize yaramayacak hatta takimi geri goturecek topcular. Ancak ve ancak cok dusuk bir maasla yerli yedek olurlarsa mantikli transferler.

Hocamizin onu asla istemeyecegini bildigimiz icin hocamizin istediklerini istiyoruz

Ben sana asil faraziyi soyleyeyim

Unal Aysal baskan secilir de getirirse vizyoncular bu transferi ovecektir

Ardayı ister terim, ister aysal istesin ben övmem, ama sorun da etmem. Buradan tanıdığım Aysalcıların bir çoğu da arda gelirse övmez. Hatta Aysalı eleştirir. Ama tanıdığım terimci bir çok kişi hoca mutlu biz mutlu der susar. Bunu daha önce yaşadık. Hoca istemesin, sevdikleri adamdan bile vazgecerler, geçiyorlar da zaten

Ikisi de isimize yaramayacak hatta takimi geri goturecek topcular. Ancak ve ancak cok dusuk bir maasla yerli yedek olurlarsa mantikli transferler.
Arda neyse de Burak kafasını futbola verdi mi ondan iyisi olmuyo.Devre arası Savanier'i 12-14 milyon euroya alsaydık.Burak'a 1 milyon euro bonservis yanında Mitroglou'nu beleşe kiralardık..

Ardayı ister terim, ister aysal istesin ben övmem, ama sorun da etmem. Buradan tanıdığım Aysalcıların bir çoğu da arda gelirse övmez. Hatta Aysalı eleştirir. Ama tanıdığım terimci bir çok kişi hoca mutlu biz mutlu der susar. Bunu daha önce yaşadık. Hoca istemesin, sevdikleri adamdan bile vazgecerler, geçiyorlar da zaten

Dogru degil, sana oyle geliyor. Yarim akilli Terimcileri genel Terimcilerle bir tutuyorsunuz.

Mevzu Serdar Aziz ise mesela Serdar Aziz'i sevmemesine ragmen boyle is mi yapilir diyen cok fazla vizyoncu vardi.

Serdar Aziz sadece topculuguyla degil karakteriyle de zararmis takima, gidince anladik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt