Arda Turan’a 16 Maç Ceza! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’a 16 Maç Ceza!

Bu konu ile ilgili görüşümü daha önce belirttim yine son kez yazayım, bana görede Arda hatalı ağır bi cezada almalıydı ve nitekim aldı.
Kaç maç ceza almalıydı kısmına takılmıyorum ben ha 12 ha 15 ha 11 çok fark etmez.
Burada esas konu şu Arda şuanda Galatasaray forması giyiyor olsaydı bu denli bi ceza alırmıydı.
Engin örneğini verenler olacak ama oradaki durum bundan biraz daha ağır idi bence.
Galatasaray kaptanı Arda Turan 16 maç ceza almazdı.
Yanlışları elbette oldu ama Arda Turan bu kulube 12 yıl hizmet etmiş rekor bir bonservis bedeli kazandırarak Avrupaya transfer olmuştur.
Bugün Ardaya sövenlerin büyük çoğunluğu geçen yaz Terime sövüyordu, ne yazık ki gerçek bu.
Tabiki hocanın yeri farklıdır ama Arda Turan da Galatasarayın önemli bi ismidir, öylede kalacaktır.

Önemli biri değildir kardeşim. Önemli biriydi. Artık değil. Bizim sevdiğimiz Arda değil. Karakteri değişti tam bir canavar sayko oldu. Zaten ben sonunu hayırlı görmüyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eskiden bende baya kola içerdim şimdi arada içiyorum onda da içtiğime pişman oluyorum.

Beni koladan kurtaran maden suyunu sana tavsiye ederim.

Çoğunlukla büyük marketlerde bulunan 1 lt. Hele birde yazın evde ya da işte sıcaktan bunalmış sın, çıkart dolaptan bir tane litreliği yavaş yavaş devir deniz veya havuza girmiş gibi ferahlatır ki kola maalesef bağımlılıktan öteye bir şey değil. :uiyy:

kg.icec.kizil.ssd.002-min-37807-500x500.png08040923_large.jpg08040800_large.jpg

Renktaş bana bildirimler nedense gelmiyor, onun için görmedim mesajı, kusura bakma :)

Eskiden bende baya kola içerdim şimdi arada içiyorum onda da içtiğime pişman oluyorum.

Beni koladan kurtaran maden suyunu sana tavsiye ederim.

Çoğunlukla büyük marketlerde bulunan 1 lt. Hele birde yazın evde ya da işte sıcaktan bunalmış sın, çıkart dolaptan bir tane litreliği yavaş yavaş devir deniz veya havuza girmiş gibi ferahlatır ki kola maalesef bağımlılıktan öteye bir şey değil. :uiyy:

Ekli dosyayı görüntüle 22040Ekli dosyayı görüntüle 22041Ekli dosyayı görüntüle 22042
Tavsiye için teşekkür ederim renktaş. Dediğin gibi kola bağımlılık yapıyor o yüzden canı çekiyor insanın hep. Akmina hiç fena değil, meyvelisini içmiştim, Meyve Suyu+Maden Suyu alternatif olarak içecek sorununu çözecek gibi sanırım :) Juss Ananaslı baya hoşuma gitmişti meyve suyu olarak.. Tekrardan teşekkür ederim renktaş.

Federasyon başkanı olması bir telefona bakar. Başkan olup kendi cezasını sıfırlayıp tekrar futbolculuğa geri dönebilir.

itiraz hakkı vardı sanırım, (yanlışsam düzeltiniz) onuda göz önünde bulundurarak yüksek verdiler cezayı.

itirazdan sonra 4-6 arası indirim olması kuvvetle muhtemeldir

Tahkim bugün kararları açıklamış Mossoro 4 maçtan 3'e düşmüş. Arda içinse açıklama yapmamışlar belli ki yine bir şeyler dönüyor.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

56546/8654647694846843614383454
-
3513135132131581513351351351351
=
1313513131332131351813121385831

Bowfishing başladı mı hocam..

taktik maktik yok BAM BAM BAM
ŞAFAK 51,25
yav onu yapacak mera yok burda.Çok kuzeye trakyaya doğru gitmek lazım , araba çevirme yese sıkıntı çıkar kesin.

bir de slingbow fishing var o da eğlenceli görünüyor ama bana biraz hunharca geldi , yani olta ile tutup salma imkanın var ama ok ile direk öldürüyorsun balığı

yav onu yapacak mera yok burda.Çok kuzeye trakyaya doğru gitmek lazım , araba çevirme yese sıkıntı çıkar kesin.

bir de slingbow fishing var o da eğlenceli görünüyor ama bana biraz hunharca geldi , yani olta ile tutup salma imkanın var ama ok ile direk öldürüyorsun balığı
Av balıkçılığı ile spor balıkçılığı kişinin karakterine ve dünyaya bakış açısına bağlı...
Ama bahsettiğin gibi çevirmelerde sıkıntı olacağına pek ihtimal vermiyorum. Ateşli sınıfına dahil olmadığı için heleki meslek buna uyugun değilse problem olmaz fikrindeyim..

Av yasağı profesyonel olarak devam etse de amatör faaliyetlere müsaade var. Hangi bölgeye yakınsınız bilmiyorum ama marmara çevresinde özellikle de sakarya bolu civarı yakınlarda orta zenginlikde bir kaynak bulunursa fırsatı değerlendirmek lazım haftasonları filan. olta balığı bağımlı bir grup faaliyetleri de olur

taktik maktik yok BAM BAM BAM
ŞAFAK 50.15'

Üst Alt