Arda Turan'dan taraftara veryansın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'dan taraftara veryansın

Arda: “Sakatlığım ne fiziki ne de psikolojik. En büyük sorun G.Saray taraftarlarının bana sahip çıkmaması.”

en-buyuk-sorun-taraftar--1185966.Jpeg

Cimbom’da sakatlığı uzun süreden beri devam eden genç kaptan Arda Turan, Karabük maçı sonrasında çarpıcı açıklamalar yaptı.Arda, “Hep ‘Ne zaman oynayacaksın, sahalara döneceksin?’ diye bana soruyorlar.

Ne zaman ağrılarım biterse o zaman oynayacağım. Ancak benim en büyük sorunum,taraftarlarımızın bana sahip çıkmaması. Yani ne fiziki, ne de psikolojik” diyerek tribünlere sitemde bulundu.

Bu arada Sarı-Kırmızılı taraftarlar, dünkü Karabük maçında Arda’ya yine sataştı. Dahaönce Arda’nın kız arkadaşı Sinem Kobal’a ‘sinema kapatması’ nedeniyle yapılan beste söylendi.

Milliyet

Cevap: Arda Turan'dan taraftara veryansın

Bizde psikolojimi kaldı KAPTANCIM.Sen önce kendi psikolojini düzelt, sonra taraftar hakettiğini verir sana.

Cevap: Arda Turan'dan taraftara veryansın

Adam haklı beyler , Ardaya taraftarda ilk kötu döneminde sırtını döndu besteler bilmem neler bunu yapmayacaktık ..

En büyük sorun taraftar!

Arda: “Sakatlığım ne fiziki ne de psikolojik. En büyük sorun G.Saray taraftarlarının bana sahip çıkmaması.”

en-buyuk-sorun-taraftar--1185966.Jpeg

Cimbom’da sakatlığı uzun süreden beri devam eden genç kaptan Arda Turan, Karabük maçı sonrasında çarpıcı açıklamalar yaptı.Arda, “Hep ‘Ne zaman oynayacaksın, sahalara döneceksin?’ diye bana soruyorlar.

Ne zaman ağrılarım biterse o zaman oynayacağım. Ancak benim en büyük sorunum,taraftarlarımızın bana sahip çıkmaması. Yani ne fiziki, ne de psikolojik” diyerek tribünlere sitemde bulundu.

Bu arada Sarı-Kırmızılı taraftarlar, dünkü Karabük maçında Arda’ya yine sataştı. Dahaönce Arda’nın kız arkadaşı Sinem Kobal’a ‘sinema kapatması’ nedeniyle yapılan beste söylendi.

Milliyet

Cevap: En büyük sorun taraftar!

Vay arkadaş ne taraftarmış beya. Gene kabahat geldi bizde patladı.

Yöneticisi transferini yaptı, hocası doğru taktikle oynattı doğru çalıştırdı, oyuncusu çalıştı kendini formda tuttu çıktı topunu oynadı ama sihirbaz Galatasaray taraftarı 2 bağırdı 3 marş söyledi takım 10. oldu...

Madem bizden gelen sesleri bu kadar dinliyordunuz Arda kardeşim göbeği salarken, milli takım primi için sakat sakat oynarken aklın neredeydi? Adnan Polat beyefendi madem biz batırıyormuşuz Serdar Özkan gibi çöp adamları Gökhan Zan gibi sakat adamları alırken bizi niye dinlemedin? Haldun Üstünel'i kankitoşun için harcama derken o kulaklarda pamuk mu vardı?

Hiçbirinize beş kuruşluk saygım kalmadı artık... Yazıklar olsun şu camianın size tüm kazandırdıkları haram olsun...

adam konusmuyorki

ayrica benim sorunum ne fiziksel ne psikolojik

benim sorunum taraftarla diye sacma sapan bir laf edecek kadar salak bir cocuk degil arda

Medyanın oyunları bunlar.Bizi daha da bitirmek istiyor düşmanlar.Sırf bu yüzden bile yönetim İSTİFA.Çünkü siz de bu haberlerin yapılmasını önleyecek potansiyel yok.

O taraftar sayesinde ,sinema kapatıp , o açılış bu açılış ortalıkta fink atıyorsun.

Arda'ya o kadar gıcık olmaya başladım ki anlatamam. Haber yalan olsa bile zamanında taraftara artistlik yaptığı görülmemiş şey değil.

Dünyada futbolcu olacaksin arkadas... Milyon dolarlari cebe indireceksin, en lüks arabalara bineceksin, yaninda en kral hatun, en baba yemekleri yiyeceksin... Ondan sonra gariban, cebinde 10 kurus olmayan taraftara sitem edeceksin ve hiç utanmayacaksin..

Ben böyle düzenin :)

Kewell sakatken sesini çıkarmayanlar ardaya sallıyor.Bırakın artık bu yabancı hayranlığını

Üst Alt