Arda Turan'ı Galatasaray'da İstemiyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan'ı Galatasaray'da İstemiyoruz!

Son üç sezondur istisnasız her transfer döneminde bu adamın adı Galatasaray'la anılıyor. Çeşit çeşit haberler servis ediliyor. Gündeme geliyor. Yöneticilerin ağzından konuyla ilgili bir ima bile olmamasına rağmen transfer gerçekleşmişçesine yorumlar yapılıyor. Zemin hazırlanmaya çalışılıyor. Ancak taraftar baskısıyla bu transfer gerçekleşmiyor. Ya da Terim sebebiyle. Bu sene de yine Arda Turan sesleri yükselmeye başladı.

Taraftarın çok büyük bir kısmı onu takımda görmek istemiyor. Türkiye'nin en büyük taraftar sayfası GSCimbom olarak net bir şekilde duruşumuzu gösterelim. Yaptığı utanç verici olayları, sözleri yeniden üretmemek adına rezilliklerini ve Galatasaray için kullandığı ifadeleri yazmak istemiyorum. Taraftar olarak onu istemediğimizi net bir şekilde belirtelim ve devamlı gündemde tutalım.

İşin teknik boyutunda bile takımda hiçbir şekilde gerekli olmayan Arda Turan'ı Galatasaray'da İstemiyoruz!

kesinlikle istemiyoruz

bize dönmek istediği aşikar,medyadaki yakınlarından çıkıyo zaten bu haberler arda dönüyo diye bilerek yapıyolar

hocayla barıştı af diledi yalanıyla zemin hazırlıyolar ama hocanın affetse bile takıma isteyeceğini hiç sanmıyorum

her sezon olduğu gibi yine bizi deniyo olmazsa başka takıma gidicek oda bjk olucak gibi

süreci biliyoruz ama benim aklıma takılan leventin arda gelicek demesi lan acabamı dedirtiyo yine

ondada banega ve ozornwafor duyumları neticesinde rahatım

Bu gelirse Belhanda gider.. İkisini de istemeyen biri olarak aklıma sadece şu geliyor;
fenerle Kadıköy’de oynadığımız maçta Arda veya Arda benzeri (karakter olarak) yerli bir oyuncumuz olsaydı.. O hakemi VARa götürene kadar itiraz eder, Feghouliye yapılan faulü izlettirirdi..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt