Arda Turan’ı Neden İstemiyoruz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan’ı Neden İstemiyoruz?

ardayı istemeyenler vaktinde gaza gelip laf etmiş ve tükürdüğünü yalamak istemeyenler. burak için tinerciler ne dedi ne yaptıysa aynısını siz de yapacaksınız hiç uzatmayın bu muhabbeti hadi...
ahah :)

Arda tıpkı Ozan gibi çok sevdiğimiz biriydi , Atletico'da belki Atletico taraftarından çok destekledik. Taki hayat Ardayı denemeye karar verene kadar. Arda Barcelonaya gitti , bizim evladımız, kardeşimiz artık dünya takımında oynuyordu , galatasarayı galatasaraylıları dünyaya tanıtacaktı. Ancak Arda bu kadar şöhrete dayanamadı kendisini vazgeçilmez sandı , antremanlar boşladı , türkiyeden arkadaşlarını ispanyaya getirip geyik yapmaya başladı, instagramdan ona buna yürüdü , takım arkadaşları bile arda telefondan kafasını kaldırmıyor diyordu . Galatasarayı , galatasaraylıları temsil etmiyordu artık , efendi duruşunu kaybetmişti, oysa Galatasaray azmin , mücadelenin takımıydı. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi nerede galatasarayın kötü olmasını isteyen biri varsa onlarla samimi oluyordu , Emre/Acun vb. Galatasaraylı efendi arda gitmiş yerine ortam çocuğu biri ortaya çıkmıştı. Üzerine milli takımda prim olayıda tuz biber olmuştu . Olay Galatasaray boyutunu aşmış , ülkeyi ilgilendirir hale gelmişti. En büyük organizasyonda bir prim muhabbeti dönüyordu , futbolcular milli forma için değil para için maç yapmak istiyordu adeta. Bu grubun sesinin de arda olduğu söyleniyordu. Nerdeydi Ali samiyenin patlak kramponlarla yükselttiği takımın oyuncusu? Gazetecilere saldırıyordu . Ben artık bu noktadan sonra Ardayı bıraktım . Eğer bir gün bu takıma dönerse gidene kadar maça gitmeyeceğime kendime söz vermiştim. Sözümün arkasındayım , bize efendi sporcular lazım. Tamda ulu önderin dediği gibi zeki , çevik ve ahlaklı. Bu tanıma uymayan kim gelirde gelsin ben yokum.

- Yaşlandı ve performans yaşını çoktan geçti

- Maç kondisyonu yok. Nerdeyse hiç oynamadı ve sakatlığa meyeli artık.

- Etik dışı davranışlarını halen unutmuş değil bu taraftar. "Komik teklifler" dahi yapmayalım buna artık.

Transfer Istihbarat Şefi

Arda tıpkı Ozan gibi çok sevdiğimiz biriydi , Atletico'da belki Atletico taraftarından çok destekledik. Taki hayat Ardayı denemeye karar verene kadar. Arda Barcelonaya gitti , bizim evladımız, kardeşimiz artık dünya takımında oynuyordu , galatasarayı galatasaraylıları dünyaya tanıtacaktı. Ancak Arda bu kadar şöhrete dayanamadı kendisini vazgeçilmez sandı , antremanlar boşladı , türkiyeden arkadaşlarını ispanyaya getirip geyik yapmaya başladı, instagramdan ona buna yürüdü , takım arkadaşları bile arda telefondan kafasını kaldırmıyor diyordu . Galatasarayı , galatasaraylıları temsil etmiyordu artık , efendi duruşunu kaybetmişti, oysa Galatasaray azmin , mücadelenin takımıydı. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi nerede galatasarayın kötü olmasını isteyen biri varsa onlarla samimi oluyordu , Emre/Acun vb. Galatasaraylı efendi arda gitmiş yerine ortam çocuğu biri ortaya çıkmıştı. Üzerine milli takımda prim olayıda tuz biber olmuştu . Olay Galatasaray boyutunu aşmış , ülkeyi ilgilendirir hale gelmişti. En büyük organizasyonda bir prim muhabbeti dönüyordu , futbolcular milli forma için değil para için maç yapmak istiyordu adeta. Bu grubun sesinin de arda olduğu söyleniyordu. Nerdeydi Ali samiyenin patlak kramponlarla yükselttiği takımın oyuncusu? Gazetecilere saldırıyordu . Ben artık bu noktadan sonra Ardayı bıraktım . Eğer bir gün bu takıma dönerse gidene kadar maça gitmeyeceğime kendime söz vermiştim. Sözümün arkasındayım , bize efendi sporcular lazım. Tamda ulu önderin dediği gibi zeki , çevik ve ahlaklı. Bu tanıma uymayan kim gelirde gelsin ben yokum.

Çok güzel özetlemişsiniz. Elinize sağlık.

- Yaşlandı ve performans yaşını çoktan geçti

- Maç kondisyonu yok. Nerdeyse hiç oynamadı ve sakatlığa meyeli artık.

- Etik dışı davranışlarını halen unutmuş değil bu taraftar. "Komik teklifler" dahi yapmayalım buna artık.

Transfer Istihbarat Şefi
+

- Illerde satma ihtimalin yok. Genç oyuncu Şampiyonluk yolunda parladığı vakit Para yakma ihtimalin oluşuyor

Transfer Istihbarat Şefi

Gelip gelmemesi konusu bir tarafa.. Şu "komik teklif"konusunu açıkladı adam ısrarla neden hâla bu konuyu gündeme getiriyorsunuz.. Yaptığı açıklamaya göre gerçektende Galatasarayın teklifi çok komik.
İstemeyenler performans odaklı düşünürlerse daha mantıklı olacaktır..

1- Futbol olarak birşey vereceğeni düşünmüyorum.
2- Birileri istedi diye zorla alınması bende antipati uyandırıyor.
3- Yaşadığı ve yaşattığı skandallardan dolayı kendisini Galatasaray’a yakıştıramıyorum.
4- Her an arıza çıkarıp takımı karıştırabileceğini, kutuplaşmaya sebep olup takım içinde gruplaşmaya yol açabileceğini düşünüyorum.

Futbolda evlat kontenjanına gerek yok bu oyun performans oyunu takımı sahiplenme işi için illa alt yapıdan çıkmaya gerek yok Arda çok tehlikeli kulis adamı gelir hemen kendine bir çete oluşturur yerli yabancı ayrımı vb. birsuru olay ortaya çıkabilir birkaç maçtan sonra da çıkar adamlık duruş bilmem ne diye konuşmaya başlar zaten taraftar olarak bıkmışız hiç o işlere gelemeyiz en güzeli gitsin Karagümrük ,Kasımpaşa gibi takımlara yapsin kaptanlığını ...

fiziksel ve kondisyon gücünü tüketmiş. Başakşehir maçlarında koşmasınıda gördük top sürme çeviklik hiçbir yeteneği kalmamış.
Sene sonu jübile yapacaksa 1 sene gelsin 1m TL'ye oynasın.

Üst Alt