Arda Turan'ı Yakan Paylaşım! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
14811082591885.jpg

Barcelona'da oynayan yıldız isim Arda Turan'ın adı transfer döneminde sıkça Galatasaray ile anılıyor. İşte Arda Turan'ın Sarı kırmızılı ekibe transfer yolunu kapatan olay...

Galatasaray’ın sezon başında kiralık olarak kadrosuna katmayı planladığı Barcelonalı yıldızın transferinin neden gerçekleşmediği ve perde arkası da ortaya çıktı.

Arda Turan’ın transferi ‘Selçuk İnan’ paylaşımına takılmış!

Barcelona’dan 1 yıllığına kiralanması düşünülen oyuncunun 23 Ağustos’ta yakın arkadaşı Selçuk İnan ile alakalı ‘ınstagram’ hesabından yaptığı paylaşım, Galatasaray’a transferinin gündemden tamamen kalkmasına neden oldu.

Sarı kırmızılı taraftarların transfer döneminde alınmasını istemediği Arda Turan ile alakalı yönetim kurulu, sık sık camia ve tribünlerden bu konuda tepki aldı.

Ancak Arda transferinden vazgeçmeyen ve Barcelona’dan milli futbolcuyu kiralama konusunda ısrarcı davranan Galatasaray yönetiminin bu tavrını yıldız oyuncunun mesajı değiştirdi.

Yine tribünlerden sezon başında tepki alan kaptan Selçuk İnan’a destek olmak adına Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Arda’nın bu mesajı hoş karşılanmadı.

arda-turan-dan-selcuk-inan-a-destek-9961657_o.jpg

Taraftarın Arda’ya olan tepkisini artıran bu paylaşım yönetimin de bu transfere bakışını değiştirdi, birçok idareciden olumsuz tepki aldı.

Ve Galatasaray’da taraftarın da tepkisi nedeniyle sezon başında bu transferden vazgeçildi.

Hürriyet

Sırf Selçuk paylaşımı yaptı diye alınmadı ise yuh derim. O kadar sebep varken bu öne çıkartıldı ise bitmişiz biz, Arda lütfen bizden uzak ol Allah'a yakın !

geldiği anda selçuk&arda çetesi oluşacağını az bu adamları tanıyan herkes biliyor. mesaj olmadan farkına varamamışlar demek .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Taraftar olarak bu adi herifi aldırmayacağız.O Selçuk denilen parazit ise devre arası veya sezon sonu defolup gidecek.Dile kolay 4 senedir yatarak milyonları cebe indirdi.

Ardayı transfer edecek olan kulup ona sosyal medya yasağı koymalı. Herşey için açıklama yapıyor, her yere burnunu sokuyor.

Son düzenleme:
bu arda kazmasıda takımımızın adını kullanarak gündemde kalmaya prim yapmaya calışıyor tipsiz geri zekalı

Beyler farkında mısınız, adam daha bizim takımda değilken bile günü birlik haberler çıkıyor. Bu haberlerin doğru veya yalan olmasının bir önemi dahi yok. Daha öncede dile getirdiğim gibi, Arda üç ay Budistlerin tapınaklarında kalıp artık ben arındım dese bile, bu medya Ardayı rahat bırakmaz. Kendi yaptıklarını geçtim, sırf bu yüzden bu takımdan uzak durmalı. Bu durum bile Ardanın kendi suçu, kendi kendini medyaya malzeme edip bu statüye getirdi.

Beyler farkında mısınız, adam daha bizim takımda değilken bile günü birlik haberler çıkıyor. Bu haberlerin doğru veya yalan olmasının bir önemi dahi yok. Daha öncede dile getirdiğim gibi, Arda üç ay Budistlerin tapınaklarında kalıp artık ben arındım dese bile, bu medya Ardayı rahat bırakmaz. Kendi yaptıklarını geçtim, sırf bu yüzden bu takımdan uzak durmalı. Bu durum bile Ardanın kendi suçu, kendi kendini medyaya malzeme edip bu statüye getirdi.

Katiliyorum rtas, takim da kendisi de cok yipranir

Yani yere kapanip ozur diler, sonra da basini one eger bir sene sadece iyi futbol oynarsa bile bir sekilde basin takima zarar vermesini saglar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sırf Selçuk paylaşımı yaptı diye alınmadı ise yuh derim. O kadar sebep varken bu öne çıkartıldı ise bitmişiz biz, Arda lütfen bizden uzak ol Allah'a yakın !

bu soz caiz degildir. dile getiren gunaha girer.
Eger gercekten Allah'a yakin, bizden uzak olmasini istiyorsan o zaman mantiken kendin Allah'a uzak olmak istiyosun. Cunku Selcuk hem sana hem Allaha yakin olamaz.
bizden uzak olsun yani gitsin allaha yakin olsun. demek allah senin yaninda degil ki selcuguda uzaklara yolluyorsun..

bu soz caiz degildir. dile getiren gunaha girer.
Eger gercekten Allah'a yakin, bizden uzak olmasini istiyorsan o zaman mantiken kendin Allah'a uzak olmak istiyosun. Cunku Selcuk hem sana hem Allaha yakin olamaz.
bizden uzak olsun yani gitsin allaha yakin olsun. demek allah senin yaninda degil ki selcuguda uzaklara yolluyorsun..

Bu konularda bence fetva vermemelisin. ;)

Üst Alt