arda turan'ın ıslıklanması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arda turan'ın ıslıklanması

Haklimiydi haksizmiydi konusu gectim..Birde söyle birsey var: haydi isliklandin, niye el hareketleri felan yapip cevap vermeye calisiyorsun ve taraftari daha da ateslendiriyorsun. Eger o hareketleri yapmasaydi verilen tepki belki daha az olurdu. Sen topunu daha iyi oynasan en guzel cevabi verecektin aslinda.

Profesyonellik. Disiplin. Yok iste..

Sadece Arda özelinde ıslıklama yapılması gereksizdi. Bir tepki varsa, bu tepki bütün takıma olmalıydı.

tapatalk

Terim foruma gelip ekibe bir şey mi yaptı ? Bazılarının ne kuyruk acısı var çözemedim gitti. Oysa bu kadar kuyruk acısı bir fenerlilerde var diye biliyordum ya neyse bizde de varmış:). Bayağı acitmis efsane hocam.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iki gun sonra acun abisi iki reklamda oynatir keyfi yerine gelir evladimizin.

Bu arada milli takim sportif direktorumuz uzun adam bir sey dedi mi konuya ilgili.

Gereksiz filan değildi.Bu şerroya az bile bence.Ona buna artislik yaparken iyiydi ama.Bide utanmaz koşmadı bilerek.olmuş 90 kilo.

Herif killigina on libero oynamaya basladi isliklanmaya baslayinca. Biraz daha protesto olsaydi kaleye kadar yolu vardi beyzademizin.

Futbolcuyu reklamda oynuyor diye eleştirmek de bir bizde olur herhalde. Yahu kime ne , adam ister reklamda oynar ister filmde. Sanki antrenman saatlerinde reklam çekiyor herif.

Kötü performansından sonra Sneijder'i TT reklamında oynadı diye eleştiren oldu mu?

Ya da Messi, Ronaldo vs yabancılar eleştiriyor mu merak ediyorum.

Arda'nın itici davranış ve konuşmalarının hıncını saçmasapan şekilde çıkarmak da bizim millete yakışır.

Çoğunluğumuzun da kabul edeceği üzere Arda şuan en iyi Türk oyuncu ve sadece bu turnuvalık oyuncumuz değil. Gömmenin ne ona ne bizlere faydası olur.

Bence taraftar haklı.

Kameraların karşısında çok itici bir şekilde şekilde konuştu, gereksiz atarlandı, üstelik teknik direktörünün yanında. Fatih Terim bile o açıklamaların ardından gergin ortama gerek yok diye açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ozan' ı koruyorum ayağına aslında bakın suçlu budur demeye de getirdi içten içe farklı bir psikoloji ile.

Tüm bunların yanında inanılmaz kilolu, ağır ve formsuz.

Galatasaray' da da kaptanlık yapacak karakterde değildi, milli takımda da değil.

Kendisine Emre Belözoğlu' nu örnek alacağına Bülent Korkmaz' ı örnek alsın. Kaptan nedir, nasıl yaşamalıdır, nasıl konuşmalıdır öğrensin.

Gerekliliğini bilmem ama sen millete ayar vermeye çalışıp sahada mücadele etmezsen böyle verirler ağzının payını. Sadece futboluna odaklansa sorun kalmazdı. Top ayağına geldiğinde de tribe girip hücumları yavaşlatması da yakışmadı. Halbuki çok severim kendisini :(

Futbolcuyu reklamda oynuyor diye eleştirmek de bir bizde olur herhalde. Yahu kime ne , adam ister reklamda oynar ister filmde. Sanki antrenman saatlerinde reklam çekiyor herif.

Kötü performansından sonra Sneijder'i TT reklamında oynadı diye eleştiren oldu mu?

Ya da Messi, Ronaldo vs yabancılar eleştiriyor mu merak ediyorum.

Arda'nın itici davranış ve konuşmalarının hıncını saçmasapan şekilde çıkarmak da bizim millete yakışır.

Çoğunluğumuzun da kabul edeceği üzere Arda şuan en iyi Türk oyuncu ve sadece bu turnuvalık oyuncumuz değil. Gömmenin ne ona ne bizlere faydası olur.

Keske herkes boyle dusunse... Arda'nin mutsuzlugundan keyif alanlar var malesef.

futbolcu her şeyin cevabını sahada vermelidir bu çok klasik ancak olay tamda budur.Kalkıp basın toplantısına ahkam kesmeyeceksin sahada gerekeni yapacaksın o zaman seni protesto etmeye kimsenin gücü yetmez.

Milyon euroları kaldırıp bir o kadarda reklam gelirlerinden götürürken sahada yürümeye kimse cesaret edemez yürümeyeceksin kardeşim.Sen o sahada yürümeye cesaret edersen o taraftarda senin cesaretini o şekilde takdir eder.

Kalkıp ağlamaya gerek yok protesto ve eleştiri hakkı dünyanın en demokratik hakkıdır insanlar bunu istediği yerde kullanırlar bunun bir yeri yada zamanı yoktur.

Aynısını selçuk ve tüm yerlilere daha fazlası ile her maçta bizim yapmamız lazım ki ya defolsunlar yada adam olsunlar

Lanet gelsin Dursuna!

sevgilimle pavyon kapatıp eğlenemiyorum yeaa basın çok üstüme geliyor yea diye zırlayarak

taraftara gider yaparak

olur konuşup erkeklik taslamayı bir bok sanarak

polatlı dönemde kaçan bu alçak kişi için ıslak olayına çok karşı çıkıyorum

ne var ne yok sövülmeliydi

Haklimiydi haksizmiydi konusu gectim..Birde söyle birsey var: haydi isliklandin, niye el hareketleri felan yapip cevap vermeye calisiyorsun ve taraftari daha da ateslendiriyorsun. Eger o hareketleri yapmasaydi verilen tepki belki daha az olurdu. Sen topunu daha iyi oynasan en guzel cevabi verecektin aslinda.

Profesyonellik. Disiplin. Yok iste..
götünü çok kaldırdı bu halk

arda, osman meselesi değil bu hak etmediği paranın, halkın ve çevresinin verdiği göt kalkıklığıyla kendini birşey zanneden herkes eleştiriyi sindirmesini bilecek. futbol'u futbol yapan ne sana milyonları döken yöneticin ne de yalama ustaları.

Üst Alt