Arda 'ya 14 numaralı forma... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda 'ya 14 numaralı forma...

Cevap: Arda 'ya 14 numaralı forma...

Ne gereksiz seylere takiliyorsunuz. 14 giyerse hersey cok güzel olacak sanki, Kewell da 19'u giyse her mac Bordeaux'a attigi golü atacak.

Formayla falan alakası yok.Adam bizim takımda BAM ile oynuyor,milli takımda Hamit-Emre-Nuri-Selçuk-Ekici gibi adamlarla oynuyor.Fark bu.

Yahu abi şunu anlamıyorum, Galatasaray diye bir takım sahada varmı ki Arda iyi oynasın? Buna rağmen yinede üretkenlik olarak en verimli adam olmuştur bizde.Nuri denen adam Dortmuntta döktürürken niye milli takımda kötü?Takımın etkisi değil mi.?

Yere göğe sığdırılamayan Mehmet ekici ne oynadı 2 maçtır?

Hayatımda bu kadar leş konu görmedim ve görmem de sanırım.

Başka görüşlere saygısızlık şık değil, anlatıyoruz ama anlayana.

4 saatte 27 cevap ve 400 küsur hit alan, birine sataşma küfür vs içermeyen "leş !" konulardan sizler de açın, görelim baylar.

Bu mesajım, mesajı beğenen arkadaşları da kapsamaktadır. Tamer gibi başka vurgular peşindeyseniz, söyleyin, onu bilelim.

Milli Takım performansı ile Galatasaray performansı arasında büyük farklar gördüğümüz, Milli Takımımızın gözbebeği ve Galatasaray 'ın kaptanı Arda Turan 'a, büyük beklentiler altında ezildiği 10 numara yerine, 14 numaralı formanın verilmesi hakkında görüşünüz nedir?

Eğer dünki oyununda bi uçurum gördüysen. merak ettim ne gördüğünü :)

Arda_Turan_by_zeci.jpg

Abi sana mantıklı mı geliyor bu tartışma? Yani 14 giyerse daha iyi oynayacağını mı düşünüyorsun? Bence çok saçma ve hatta 10 numara Arda'dan alınırsa üzülür bu da ayrı bi gerçek... Zaten sene sonu gidecek adam hakkında neden konusuyorsak zaten.

Neyse yine de kullandığım ifade için özür dilerim...

14 numarali formayi giyen oyuncularin sahalarda harman oldugu da bir gercek ama misal LUKA MODRIC....

Abi sana mantıklı mı geliyor bu tartışma? Yani 14 giyerse daha iyi oynayacağını mı düşünüyorsun? Bence çok saçma ve hatta 10 numara Arda'dan alınırsa üzülür bu da ayrı bi gerçek... Zaten sene sonu gidecek adam hakkında neden konusuyorsak zaten.

Neyse yine de kullandığım ifade için özür dilerim...

Adam Milli Takımın herşeyi, oynadığı çoğu maçta iyi oyunu ve golü var. Bir de Galatasaray karnesine bak. Burada Milli Takımda ve Galatasaray 'daki potansiyel farkı vurgulanmış gibi geliyor bana. Forma numarasına takılıp kalmayın. Dünden bugüne Arda 'nın gündem olduğu bir ortamda oldukça isabetli bir tartışma konusudur. Ben kendi adıma medyaya verdiği magazinel dersi değil, performans farkını sorgulamayı tercih ederim.

Hem görüş görüştür. Üyeleri demotive etmeyin bu tarz çıkışlarla. O da senin mesajlarını kollayıp aşağılasa mutlu olur musun?

Neyse, sen de hatanı farketmişsin, konu kapanır. ;)

Üst Alt