Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Cevap: Arda'dan Galatasaray'a Vefa Mesajı

Bülent Korkmaz takımı kötü yönettiği için yani kötü teknik direktör olduğu için kovuldu vefa ile ne alakası var Arda efendi?

yürü git lan e$ek herif ... ulan seni bidaha o florya ya sokarlarsa ilk ucaga binip seni tekme tokat o florya dan cikartirim ... inek git fenere bjk e onlar hakkinda güzel güzel konus bizden uzak dur .... :mad: acun la emre arkadasi olanin burnu pislik den kurtulmazmis!

" BU KULÜP " :)

Hepinizin salladığı Lincoln , haala Brezilya'da "GS şöyle büyük bir kulüptü , taraftarı böyle muhteşemdi" diye açıklamalar yapıyor , [ki bundan bir çıkarı yok , istese yerin dibine sokar GS'ı çünkü artık maddi-manevi hiç bir bağı kalmamış GS ile] , ama gel gör ki velete bak sen , neler diyor ?

Bi sus be Arda , bi sus . Git Acun abinle playstation falan oyna ya da ne bileyim Rıdvan abinle "Bank Asya'da Fener ne yapar" onu konuş , ya da Emre abinle dertleş , Gökhan Gönül abini Ossasuna'ya falan aldır ...

Ama GS'yı anma birdaha .

Bir de "burada çok huzurluyum" diyor yaa :)

ben diyorum bu adamda birşeylik var bizden gitti takım lider çok form da madrid e gitti madrid son sıralarda geçen seneki madrid nerde şimdiki madrid nerde arda milli takımda oynamasın milli takımda düzelecektir eminim

boşverin ya ; Ardanın amacı iyi giden Galatasarayı karıştırmak.

sallayın gitsin

+ konu çöp

$erefsiz kiskaniyor biz simdi sampiyonluga oynuyoruz, takimdaki hava muhtesem arkadaslik hat safhada (masallah) ... kendide secundära liga ya düsmemek icin oynuor... emrenin basini yemese bari

git fenere git.. bak ozaman istanbul sana nasil dar gelecek...

Geçen konunun birinde bayağı savunmuştum ardayı, hatta bu konuya girerken de beyler kendinize gelin diyecektim ki videoyu dinleyince resmen soğudum bu adamdan... ''Bu kulüp'' tabirini galatasaraylı olduğunu iddia eden biri nasıl kullanır. Akşam akşam moralimi bozdun.. Yazıklar olsun..

bence bu kiz onun beynini yikiyor baska bir aciklamasi olamaz bunun...

birde böyle bir kaptanimiz vardi :ask::gs:

[video=youtube;WYvj5AS2MFw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WYvj5AS2MFw[/video]

Sende birazcık beyin olsaydı şimdi çok daha büyük bir klupte oynuyor,Galatasaray´dan çok daha güzel bir şekilde ayrılmış olurdun.İnanılmaz bir yetenek var ama beynin olmadığı için o dandik takımda sürünüyorsun işte.

Ben yaptığı her yanlışa,ağzından çıkan her saçmalığa rağmen iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Bu çocuk konuşmayı bilmiyor kardeşim.Ağzından çıkanların farkında değil ve asıl en büyük hatası konuşmayı bilmemesine rağmen herkesten fazla konuşmaya çalışması.Şurada oynadığı dönemde susmayı becerebilseydi eğer şu an hala bu takımda ve huzurlu bir şekilde oynuyor olurdu.Ama susmuyor,susmayı bilmiyor.Bunu öğrenemediği müddetçe de başından bela hiç eksik olmayacak.

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim.(acun ılıcalı,emre belözoğlu)

kişiliği oturmamış, daha olgunlaşmamış,bir adamı bu kadar çok büyütüp, taşıyamayacağı şöhreti ve yükü ona verirseniz, eninde sonunda sapıtır.. arda bir balondu, balonda patladı işte olayın özeti bu...

281955_10150275242934228_168450994227_7392891_4742825_n.jpg

Gerçek Galatasaraylı gör arda bey, Sabri diye biri var Alt yapımızdan yıllardır A takımda oynayan kendi taraftarı bile dalga geçer ama o hiç bi zaman yılmadı hep dalga geçildi ama hiç bi zaman bırakmadı mücadeleyi hiç taraftarıyla tartışmaya girmedi onu bugünlere getiren armasına ihanet etmedi gerektiğinde gitti Kadıköy'de deplasmanda sırf taraftarı istiyor diye 55 bin kişinin önünde 3 lü çektirdi. Varsın 27 yaşına gelen sabri'miz orta açmayı öğrenemesin nasıl olsa yedek kaldığında arma'sına saygısından bişey demiceğini biliyoruz.. Bu yüzden seviyoruz seni sabri reis..

Nasıl ilgi isteyen bir insan ilgi çekmek için herşeyi yapıyorsa Arda'da her konu hakkında konusarak daima ön planda olmaya calısıyor. Sanane Ankaragücünden be adam!

Kaptan olduğu takımın gemisini bu kadar cabuk terkedebilen, altyapısından yetistiği klübün taraftarına karsı kendini bu kadar nefret ettirebilen baska bir oyuncu daha tanımıyorum.

Arda Turan deyince normalde aklıma cok yetenekli fakat şimarık,ilgi cekmek isteyen bir karakter geliyordu ama artık bende ondan nefret edenlerden biriyim. Hemde öyle böyle değil.

Emre bile galatasaraydayken taraftarların hepsi severdi, arda ise takım içinde oynarken herkesi kendinden nefret ettirmeyi başarmış bi tip... Bu da bi yetenek olsa gerek..

Üst Alt