Arda'dan Misilleme


Arda'nın 'Parmak arası' misillemesi

Atletico Madrid'e 12 milyon bonservis bedeliyle transfer olan Arda Turan, imza töreninde giydiği terlik sayesinde Galatasaray, İspanyol Kulübü'nden rövanşı aldı. Nasıl mı?

11:05 | 13 Ağustos 2011Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan Arda Turan en sonunda resmi imzayı attı. Ancak imza töreninde bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. Atletico Madrid'den haziran ayında transfer edilen Çek futbolcu Tomas Ujfalusi, Florya'daki imza törenine parmak arası terlikle gelmiş ve basının karşısına geçmişti. Bu detay basın tarafından çok eleştirildi. Sportif Koordinatör Bülent Tulun, "Koskoca Galatasaray kulübüne imza atmaya bir futbolcu parmak arası terlikle mi gelir" diye kulüp içinde de eleştirilmişti. Uzun süre bu tartışmalar sürdü.Ve bundan 2 ay sonra arda Turan Madrid'de Atletico Kulübü'nde... Tesisleri gezen, Vicente Calderon Stadı'nda dolaşan, sağlık kotrolünden geçen Arda sonunda imzaylı attı. Ancak O'nun de ayağında parmak arası terlik vardı.Arda'nın bu terlikleri sayesinde Galatasaray, İspanyol kulübünden rövanşı almış oldu. (GAZETEPORT)

arda-nin-parmak-arasi-misillemesi-1552529.Jpeg


aslanım benim be:D
 
Cevap: Arda'dan misillemeMilletin işi gücü yok yaptıkları habere bak :)Yaptıysada misillemeyi helal olsun Arda'ya :)
 
Cevap: Arda'dan MisillemeArda'nın o niyetle bişey yaptığını sanmıyorum o kıyafetede giderde Ujfa ne yapmış öyle ya. :D
 
Cevap: Arda'dan MisillemeŞaka maka sevinen, öven tipler var lan.:asd:Gençler, hatta terlikler de aynı gibin, birebir yani, düşünün artık nasıl misillemiş Arda.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt