#ArdaTuranıİstemiyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#ArdaTuranıİstemiyoruz

Aman dikkat renktaş az önce anket konusunda bahsettim, az kalsın linç edilecektim.

Kim ne düşünürse düşünsün ben konunun sonuna kadar destekçisiyim.

Şu an gördüğüm kadarıyla isteyenler bir tık önde. 50 -49 gibi bir rekabet söz konusu.

Aynı burak- bjk olayı gibi
Taraftar bölünmeleri -burağın transferi- attığı goller ve sonuç =Kralburak kalbimizi çaldın

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taraftar bu konu da ikiye ayrılmış durumda, isteyen de var, istemeyen de herkese saygım var. Ama bu işler de önemli olan iki taraftan birinin bir tık veya bir kaç tık tık önde olması değil Arda arkadaşın fiziki durumudur, hadi diyelim fiziğini sağlam çalışma ile kısa sürede toplar ama o niyette olsa ve kafasında futbol bitmiş olmasa 2 senelik Başakşehir sürecinin en azından son 6 ayında bir gayret görürdük oda yok.

Gelsin de görsünler kepazeliği.
Biz defalarca uyardık,

Olmayacak, olması mümkün olmayacak bir fayda için, tüm takım düzeninin bozulması riskini alacakmışsınız, alın.

Daha önce sizi ve verdiğiniz parayı beğenmeyip küçümseyeni kabullenecekmişsiniz, kabullenin.

Takımın daha öncelikli ihtiyaçları varken, bir sürü alternatifi olan bölgeye para harcayakmışsınız, harcayın.

Daima ilkeli olmasıyla övündüğümüz kulübümüzün hocası ve başkanı, bu konuda ettiğiniz lafları, söylediğiniz sözleri yutacakmışsınız, yutun.

Biz uyardık. Güzel güzel anlattık. Anlamıyorsunuz. Bundan sonra sizi anca bu adamın gelip takımı kepaze etmesi ikna eder.

Sonra gelip bize ağlamayın da.

Konuda tarafım en başından belli...

Bir noktaya dikkat çekmek istiyorum; Arda' yı isteyenler, kendisini ''Profesyonel futbolcu'' olarak mı istiyorlar cidden?..Kadrosunda bulunduğu BŞ de iken, 2 yıl boyunca nasıl bir profesyonellik emaresi gördüklerini açıklayabilirler mi, zahmet olmazsa?..

Yok, profesyonelliği bir tarafa bırakacaksak, paranın p si bile söz konusu olmasın o vakit; ne bu sezon, ne gelecek sezon. Belki şampiyonluk kazanılması durumunda, hatırı sayılır katkı da sağlayabilirse bir miktar verilebilir; uygun bir formülasyon bulmak zor iş değil...

Üst Alt