Arda'ya Böyle Bir Tepki Gösterilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya Böyle Bir Tepki Gösterilmeli mi?

?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
https://www.youtube.com/watch?v=DiUOh0yqgrs

1:08 - ...
DTbrDY7XUAALxY2.jpg:large

Son düzenleme:
Arda zaten Arena'ya gelebilecek billura sahip degil. Ya kart görür ya sakatım rolü yapar. Çünkü buraya gelir o küfürleri yerse bir daha toplanamaz o koca kafa

Hayır.Kendisi kürsüye çağrılıp instagramdan hatuna nasıl yürülür? Kitabı hediye edilmeli

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bundan sonra kesinlikle Arda'nın Galatasaray'a gelmesini istemiyorum.

Ama şu an sosyal medyada bel altı muhabbetlere girilmiş Sinem Kobal vs. gibi.

Suç ve ceza birbirini dengelemelidir her zaman. Suçu geçen ceza mağduriyet yaratıp genelde mağdura tarafatar kazandırır. Sosyal medyada bu bel altı kampanyaları başlatanların Galatasaraylı olduğunu sanmıyorum.

Tribünce beste yapılmalı mı? Bence Arda'ya tepki tezahüratı yerine Fatih Terim'e ekstra destek tezahüratı daha mantıklı. Şu an Fatih Terim türk futbolunun pek çok öğesini karşısına almış durumda. Taraftar desteği her zamankinden daha fazla lazım.

Ne ıslığı ne tepkisi yav, bize gelmesini taraftarımızın yüzde 70i istemiyordu adam ne yapsın. Ha kendi kariyeri icin cok yanlıs bir sey yaptı orası ayrı, artık acun’un salon turnuvasında bile galatasaray forması giyemez. Son donemlerde benim de pek sevdigim bir topcu degil ama sanki fenere falan gitti gibi davranıyorsunuz, olay aramaya gerek yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt