Arda'ya karşılık Drogba + Malouda


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dışarıdan bakılınca birçok şey olumsuz gibi görünüyor ama işin aslı kesinlikle öyle değil1- Dünyanın en önemli 5 forvetinden biri mutlaka sarı kırmızılı formayı giyecek.

2- Luis Fabiano ve kaleci Muslera imza atmaya hazır, Galatasaray’dan haber bekliyor.

3- Chelsea, Arda Turan’a karşılık Didier Drogba ve Florent Ma-louda’yı bonservisleriyle teklif etti.Chelsea Arda’yı bir yıldır takip ediyorBİR de Arda Turan ile ilgili haberimiz var ki, birçoklarına göre bu diğerlerinden daha önemli gelişme... Ben de Arda’nın kalması gerektiğini düşünenlerdenim. Ama onu isteyen öyle bir kulüp ve öyle bir teklif var ki, ne Arda ne de Galatasaray ‘Hayır’ diyebilir. Bu kulüp Chelsea... Abramovich’in kulübü, Arda’yı yaklaşık bir yıldır takip ediyor. Arda’ya karşılık yaptıkları teklif ise Drogba ve Malouda. Yani, Galatasaray bu iki oyuncuyu alıp, karşılığında Arda’yı gönderecek. Chelsea teklifini yaptı. Şimdi top Galatasaray yönetiminde. “Evet” dedikleri an, son yılların en büyük transfer takası gerçekleşmiş olacak.Hiddink’in bu transferle hiçbir ilgisi yokArda ve Chelsea demişken, bu olayın ayrıntılarına biraz değinmek istiyorum. Bu oyuncuyu Chelsea’nin gündemine sokan isim, Roman Abramovich’in en güvendiği menajer olan Vlado Lemic... Türk menajer Müjdat Gürel ile birlikte çalışan Lemic, geçtiğimiz yılın ağustos ayında, Türkiye’den bazı dostlarını arayıp, Arda’yı takibe aldıklarını anlattı ve onun hakkında bilgi istedi. Yani, bazılarının iddia ettiği gibi Arda’nın Chelsea’nin gündemine girmesinde Guus Hiddink’in hiçbir alakası yok. Bu, tamamen Abramovich’in ekibinin tercihi.Drogba, Gökhan’a G.Saray’ı sorduDidier Drogba’nın, Chelsea’den takım arkadaşı olan milli futbolcu Gökhan Töre’yi arayıp, Türkiye hakkında bilgi aldığı iddia edildi. Radyospor’a konuşan Gökhan’ın menajeri Bektaş Demirtaş, “Drogba, Gökhan’ı arayıp, Galatasaray’ı ve Türk futbolunu sordu. Gökhan’a göre Drogba’nın bu işle ilgili görüşleri olumlu” dedi.hürriyet: hakan ünsal
 
Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+maloudaDrogba+Malouda= Arda+10M € olursa uyar. Yoksa kafa kafaya enayi değiliz. Drogba zaten bonservisi elinde sayılır, Malouda'da bonservis parası verilip alınacak bir oyuncu değil bizim için şuan.
 
Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+maloudaDrogba+Malouda= Arda+10M € olursa uyar. Yoksa kafa kafaya enayi değiliz. Drogba zaten bonservisi elinde sayılır, Malouda'da bonservis parası verilip alınacak bir oyuncu değil bizim için şuan.

drogbanın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. sonucta onu şu an almak istesek mecbur bonservis ödemeyecekmiyiz? :s malouda nın sözleşmesi hakkında fikrim yok .. eğer onuna sözleşmesi devam ediyorsa üstüne 10 milyon € biraz ağır gelebilir onlara :eek:
 
Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+maloudaTrade-in'e gerek yok, cash payout'ta yaparız. Bu iki oyuncuyu zaten eninde sonunda listeye koyacaksınız.Kalou----------Arda----------Malouda

----------------Drog-------------------Selcugun yanınada Essieni mi alsak? :asd:
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + MaloudaDışarıdan bakılınca birçok şey olumsuz gibi görünüyor ama işin aslı kesinlikle öyle değil1- Dünyanın en önemli 5 forvetinden biri mutlaka sarı kırmızılı formayı giyecek.

2- Luis Fabiano ve kaleci Muslera imza atmaya hazır, Galatasaray’dan haber bekliyor.

3- Chelsea, Arda Turan’a karşılık Didier Drogba ve Florent Ma-louda’yı bonservisleriyle teklif etti.Chelsea Arda’yı bir yıldır takip ediyorBİR de Arda Turan ile ilgili haberimiz var ki, birçoklarına göre bu diğerlerinden daha önemli gelişme... Ben de Arda’nın kalması gerektiğini düşünenlerdenim. Ama onu isteyen öyle bir kulüp ve öyle bir teklif var ki, ne Arda ne de Galatasaray ‘Hayır’ diyebilir. Bu kulüp Chelsea... Abramovich’in kulübü, Arda’yı yaklaşık bir yıldır takip ediyor. Arda’ya karşılık yaptıkları teklif ise Drogba ve Malouda. Yani, Galatasaray bu iki oyuncuyu alıp, karşılığında Arda’yı gönderecek. Chelsea teklifini yaptı. Şimdi top Galatasaray yönetiminde. “Evet” dedikleri an, son yılların en büyük transfer takası gerçekleşmiş olacak.Hiddink’in bu transferle hiçbir ilgisi yok[/Arda ve Chelsea demişken, bu olayın ayrıntılarına biraz değinmek istiyorum. Bu oyuncuyu Chelsea’nin gündemine sokan isim, Roman Abramovich’in en güvendiği menajer olan Vlado Lemic... Türk menajer Müjdat Gürel ile birlikte çalışan Lemic, geçtiğimiz yılın ağustos ayında, Türkiye’den bazı dostlarını arayıp, Arda’yı takibe aldıklarını anlattı ve onun hakkında bilgi istedi. Yani, bazılarının iddia ettiği gibi Arda’nın Chelsea’nin gündemine girmesinde Guus Hiddink’in hiçbir alakası yok. Bu, tamamen Abramovich’in ekibinin tercihi.Drogba, Gökhan’a G.Saray’ı sordu[/Didier Drogba’nın, Chelsea’den takım arkadaşı olan milli futbolcu Gökhan Töre’yi arayıp, Türkiye hakkında bilgi aldığı iddia edildi. Radyospor’a konuşan Gökhan’ın menajeri Bektaş Demirtaş, “Drogba, Gökhan’ı arayıp, Galatasaray’ı ve Türk futbolunu sordu. Gökhan’a göre Drogba’nın bu işle ilgili görüşleri olumlu” dedi.hürriyet: hakan ünsal
o bold yaptim yer ne diyor dogru ihtimali varmi hele loius fabiano olayi adam daha kac ay oldu transfer olali?
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + MaloudaMuslera eger imza atmaya hazir ise niye attirmiyorlar anlamiyorum. Herhalde Buffon un gelmiyecegi kesinlesti. Basinda adi gecen diger kalecilerin de Muslera dan daha iyi oldugunu soyleyemeyiz. En iyisi attir imzayi kurtul su kaleci stresinden
 
Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+malouda10 M Euro'yu eşitliğin sol tarafına yazıyoruz. :)Alakası yok, uyanık İngiliz'ler Fabregas'a 60-70M € isterken iyi, Hazard denen herife en 30M € denirken iyi, giderse bonservisi verilecek Drogba ve ne kadar olduğu belli bile olmayan Malouda+10M €= Arda öyle mi? Geçiniz. Arda sırf Türk diye ve Galatasaray'ın CL'ye katılamaması nedeniyle bu kadar düşük fiyatlar biçiliyor. Arda şuan gurbetçi olup, W. Bremen, Schalke tarzında bir takımda parlasaydı, bugün 30-40M €'lardan kapı açılıyor olurdu. Arda'yı takasta kafa kafaya vermek enayilikten başka birşey değildir.
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + MaloudaArda kalsın, Drogba'yı para verip alalım.Malouda'ya gerek yok.
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Maloudakesinlikle hayır.. biri 32 diğeri 33 yaşında gelirlerse boşa kontenjan doldurmuş oluruz ardanın en az 12 yıllık geleceği var 2 futbolcu + 10 milyon euro versin abra göndersin yönetim yoksa ardayı hiçbişey uğruna harcamış olucaklar.. eğer sırf bu 2 siyle takas edilirse bu lekeyi başkanlığı süresince silemez yönetim.
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Maloudakabul ederlerse çok iyi yerli oyunu almaları gerektiğinin farkındalar heralde
 
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + MaloudaTürk kulübü deyip; "zaten satacagımız iki zamanı gecmis ama isimli futbolcumuzu kafasını kullansa belkide bir kac sene icinde top 10'a giricek bir oyuncuya karsı farksız takas yapalımın" derdindeler.Gidip Neymara, Agueroya tak diye 30-40m teklif etmeyi biliyolar. Ulan, ulan.. Hele bi CL'ye girelim, topunuzu eskide oldugu gibi teker teker ezecegiz. Az kaldı az.n812185172_5120422_4265.jpg
 

Ekli dosyalar

  • n812185172_5120422_4265.jpg
    n812185172_5120422_4265.jpg
    54.1 KB · Görüntüleme: 67
Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+maloudaAlakası yok, uyanık İngiliz'ler Fabregas'a 60-70M € isterken iyi, Hazard denen herife en 30M € denirken iyi, giderse bonservisi verilecek Drogba ve ne kadar olduğu belli bile olmayan Malouda+10M €= Arda öyle mi? Geçiniz. Arda sırf Türk diye ve Galatasaray'ın CL'ye katılamaması nedeniyle bu kadar düşük fiyatlar biçiliyor. Arda şuan gurbetçi olup, W. Bremen, Schalke tarzında bir takımda parlasaydı, bugün 30-40M €'lardan kapı açılıyor olurdu. Arda'yı takasta kafa kafaya vermek enayilikten başka birşey değildir.Ya Renkdas 30-40 milliondan bahsediyorsan amma bi Mesut veya Nuri Sahin hangi Paralara gitdi ?

Ne 30-40 millionu bunlar Hikaye.

Takasa gelirse Hayir derim.

Amma Arda 100 de 100 kesin ben gitmek istiyorum diyorsa olabilir. Nerden baksan malouda ve drogba GS icin rahat 2-3 sene üst düzey Futbol oynayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt