Arda'ya karşılık Drogba + Malouda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda'ya karşılık Drogba + Malouda

takımın yıldızına karşı 2 tane geri dönüşü olmayan futbolcu vermek komik :D cm de fm de kazıklamak amaçlı yaparlardı geçiniz...

arda gitmek isterse ki ister sonuçta chelsea bu ben hayır demem açıkçası ama kaliteli bi türk kanat almamız lazım mesela olcan

Arda para karşılığı olarak satılmalı.

Kesinlikle Türkiye şartlarını sınırlayan rekor bir bonservis bedeli ödenmeli ARDA için.

Teklif böyleyse kabul etmemeliler.

Arda para karşılığı olarak satılmalı.

Kesinlikle Türkiye şartlarını sınırlayan rekor bir bonservis bedeli ödenmeli ARDA için.

Teklif böyleyse kabul etmemeliler.

Böylece B.Tulun gelecek parayıda carcur etsin dimi. Aman, öyle olucaksa Drog-Malouda kabüldür.

Drogba gelsin, Arda da gitmek isterse onun transferinden gelen parayla Inler'i alalim derim.

Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+malouda

Alakası yok, uyanık İngiliz'ler Fabregas'a 60-70M € isterken iyi, Hazard denen herife en 30M € denirken iyi, giderse bonservisi verilecek Drogba ve ne kadar olduğu belli bile olmayan Malouda+10M €= Arda öyle mi? Geçiniz. Arda sırf Türk diye ve Galatasaray'ın CL'ye katılamaması nedeniyle bu kadar düşük fiyatlar biçiliyor. Arda şuan gurbetçi olup, W. Bremen, Schalke tarzında bir takımda parlasaydı, bugün 30-40M €'lardan kapı açılıyor olurdu. Arda'yı takasta kafa kafaya vermek enayilikten başka birşey değildir.

Dostum iyi diyorsun hos diyorsun da arkadas hakli bu aciklamaya gore denklemi yanlis yaziyorsun . Sen Malouda+Drogba = Arda + 10 milyon euro dediginde Chelsea Malouda ve Drogba'yi veriyor Galatasaray Ardayi ve 10 milyon euroyu veriyor olur . Senin denklem Malouda + Drogba + 10 milyon euro = Arda olacak .

Cevap: # Arda'ya karşılık Drogba+malouda

Alakası yok, uyanık İngiliz'ler Fabregas'a 60-70M € isterken iyi, Hazard denen herife en 30M € denirken iyi, giderse bonservisi verilecek Drogba ve ne kadar olduğu belli bile olmayan Malouda+10M €= Arda öyle mi? Geçiniz. Arda sırf Türk diye ve Galatasaray'ın CL'ye katılamaması nedeniyle bu kadar düşük fiyatlar biçiliyor. Arda şuan gurbetçi olup, W. Bremen, Schalke tarzında bir takımda parlasaydı, bugün 30-40M €'lardan kapı açılıyor olurdu. Arda'yı takasta kafa kafaya vermek enayilikten başka birşey değildir.

Dostum sen anlamamışsın adamı :asd: sen Malouda+Drobga= Arda+10 mio demişsin arkadaş 10 milyonu sola yaz ki doğru olsun demiş ki dediklerinle yazdıkların çelişmesin :asd: bi daha bak anlarsın yaptığın komik hatayı :asd:

arda gerçekten gitmek istiyorsa üstelemiyeceksin göndereceksin, burda kalcaksada kafası rahat olmalı fakat chelseaden böle bir teklif varsa ardayı tutmak zor olur diye düşünüyor herkese günaydın diyorum..

Arda kalsın, Drogba'yı para verip alalım.Malouda'ya gerek yok.

aynen! ben de böyle düsünüyorum! arda'yi verecegim, ve max. 1-2 yil oynayacak drogba ve malouda'yi alacagim?! hayir!

arda'yi yollamak büyük enayilik olur. zaten kanatlar fos. bu kalitede yerli de bulamayiz. yönetim ve FT sagolsun gökhan töre ve atila turan ile de ilgilenmediler zaten.

Gazetelerin ve bazı taraftar cidden futboldan anlamıyor.Malouda'ya kelepir adam muamelesi yapılmış :D

İkisi de çok kaliteli adamlar ama en fazla 2-3 yıl verim alabiliriz. O yüzden üstüne 5-10 m euro koyulması lazım. Kafa kafaya takas enayilik olur.

Çok kaliteli adamlar olduğunu çocuklar bile biliyor ama birisi 31 diğeri 33 yaşında.Arda 24 yaşında.Bu takastan Chelsea karlı çıkar.Zaten Arda'yı şu anda satma lüksümüz yok.Arda gittikten sonra orta sahaya İnler'i bile alsak yine Türk oyuncu sıkıntısı çekmeye devam ederiz.İnler'in Türkiye'ye gelmeyeceği belli gibi zaten.Olmaz yani.Her atakta kalemizde gol görmek istiyorsak hemen yapalım bu takası.Çünkü acayip dengesiz bir kadro olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt