Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı

Cevap: Arena'da Tek Başına 34'lük Bir Savaşçı

Heyt be Ayhan seni Sivas deplasmanında attığın müthiş golle hatırlayacağız.

Aman hocam sen takımdan ayrı çalışmaya devam et, takımla çalışma mümkünse:)

Kim ne derse desin Ayhan'ı sevmiyorum.En kısa sürede takımdan gitmesini çok istiyorum.

valla bu adama arada sallıyoruz ama bize zamanında cok faydası oldu. onun icin bizde kalıp jubile yapmasını isterim.

Ayhan herzaman takdirle yad ettiğim biridir...

BAM olmasına rağmen Sadece A benim için değerliydi...

Seviyorum onu...

Bu saatten sonra artık takımın abisi rolünü üstlenir. Eminim bu şekilde -özellikle yerli oyuncuların- motivasyonunu arttırma rolünü başarıyla yerine getirir.

Gerek duyulması halinde oynamaya hazır olmalı.

Dipnot: Allah gerek o duruma düşürmesin ama :eek:

Gitmisken keske stadin ve store insaatinda birkac foto cekseydi.

18 19 yaşındakiler ayhan akman gibi bir futbolcuyu eleştiriyor dalga geçiyorlar ya komik , ayhan bu takıma geldiğinde onlar daha 8 9 yaşında birer çocuktular çocuk ayhan iki senedir beklenenin altında kalmış olabilir ama ayhan bu takıma şampiyonluklar yaşatmış forvet sağ açık harici nerde ise her yerde oynamış hakkını vermeye çalışarak oynamış bir oyuncudur hemde öyle 3 5 milyon euroya da değil ortalamaya vurulduğunda cüzi bir rakam bile diyebiliriz ...

ayhan, karşı yorum yazarken lütfen dikkatli olalım

1-galaltasarayda emeği geçmiş biri ( bazıları gibi takımı satıpta gitmedi)

2-esprilerinize dikkat edin olur. futbolu yüzünden eleştiri-tepki koyarsınız ama, git şurda çalış filan demesin kimse.

3-SİZ KENDİ FUTBOLCULARINIZA-TAKIMA İHANET ETMEYEN İNSANLARA BU AKDAR ABUKÇA ESPİRİ YAPMAYIN. HAKAN ŞÜKÜR-HAGİ-ARİF-HASAN ŞAŞ-ÜMİT DAVALA GİBİ İSİMLERE ZAMANINDA YAPILANALRI UNUTMADIM.

BİZ SAHİP ÇIKMAYIP YERDEN YERE VURUYOSAK- HANGİ BAŞARIYI HAK EDERKİ BAZI TARAFTARCIKLAR.

Üst Alt