Arena’nın maliyeti 191.5 milyon lira - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena’nın maliyeti 191.5 milyon lira

Cevap: Arena’nın maliyeti 191.5 milyon lira

:eek: Tepki koyup yaptiklari aciklamayi basin toplantisi yolu ile duzelttirmenin bir yolu olmali. 800 milyon kazanmislar. Millet "hehe peskes stad" diye ortalikta dolaniyor. :(

hepsi başkan denen adamın beceriksizliği...

gerçi beceriksizlik değil, onun da bu işten kârı var gibi ama neyse susayım ben...

birsey anlamadim.

"iki taraftar'da" bu isten karlı çıktı denilior... Galatasaray nasil karlı çıktı bu Is'den?

işin manevi boyutunu bir kenara atarsak (atabilirsek) galatasaray da çok daha modern, daha yüksek kapasiteli ve daha cok gelir elde edebilecegi bir stada kavusmustur... bu pek de kücümsenebilecek bir kar degil... ali sami yende iken bir mac hasılatının o macın elektrik sarfiyatını zor karsılarken simdi bir mactan 1.5 Milyon tl gibi bir hasılat var ortada...

birsey anlamadim.

"iki taraftar'da" bu isten karlı çıktı denilior... Galatasaray nasil karlı çıktı bu Is'den?

bence 191,5 ucuz burda sallama var metro yollar falan düsünsene maliyeti yukarıya ceker stat arazisi bizim deildiki biz zararlı cıkalım biz orada sadece kiracıydık yani

Üst Alt