Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!


Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da çimlerin değişimine başlandı.Türk Telekom Arena'da zeminin yenilenme çalışmalarına başlandı.Galatasaray'ın stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da çimlerin değişimine başlandı. Yoğun organizasyonlar ve maç programı nedeniyle yıpranan zemin, burada oynanan müsabakalarda futbolculara zor anlar yaşatıyordu.Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak Galatasaray-Mersin İdman Yurdu mücadelesi yeni çimler üzerinde oynayacak.Ayrıca A Milli Futbol Takımı'nın, 11 Kasım tarihinde 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri Play-Off turu ilk maçında Hırvatistan ile oynayacağı müsabakaya da yeni zeminiyle Türk Telekom Arena ev sahipliği yapacak.are342423.jpg
B_9e3681f7a4eb933fb2f066c209ea96bb.jpg
B_46869db2ed024e81ea11ad8b270efcaf.jpg
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!vay be bu çimlerin her aşamasını takip ettiydik sahaya yerleştirilirken..Şuan ne kadar da çöp gibi görünüyorlar..
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!En çok sevindiğim haber desem abartmış olmam heralde çünkü sakatlıkların birçoğunun sebebi bu bozuk zemindir bence..
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!sürekli milli maçları dayarlarsa ttye yine bozulur raad olun

bide üstüne yağış

piiii
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!ne yalan yazayim, ilk günden (mac) beri begenmemistim ben bu cimleri, oysa acayip övmüslerde zamaninda firmayi.
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!Arslan yattıgı yerden belli olur,yada Arslan top oynadıgı sahadan belli olur;)
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!Ayrıca A Milli Futbol Takımı'nın, 11 Kasım tarihinde 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri Play-Off turu ilk maçında Hırvatistan ile oynayacağı müsabakaya da yeni zeminiyle Türk Telekom Arena ev sahipliği yapacak.

:eek:
 
Cevap: Arena'nın O Çimleri Tarih Oldu!selcukta şikayetciydi o cimlerden degişmesi iyi oldu. adam hep maclarda krampon degiştiriyordu:)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt