Arena'nın Zemini Değişiyor


Ali Sami Yen Spor Kompleksi içindeki Türk Telekom Arena'nın zemini sil baştan yenileniyor.Bir haftadır İstanbul'a yağan yoğun yağmur sonrasında oynanan Galatasaray-Bursaspor maçında, Arena'nın zemininin berbat görüntüsü Sarı -Kırmızılı Yönetimi harekete geçirdi. Futbol Şubesi Sorumlusu Abdürrahim Albayrak ile zeminden sorumlu firma, bugün Arena'da yapılan toplantıda zeminin değiştirilmesi kararını aldı.Sarı-kırmızılı yönetim, Milli Takımımızın Hırvatistan ile oynayacağı Play-Off maçları döneminde lige ara verilmesinden faydalanarak bu kısa sürede zemini değiştirmek için hazırlıklara başladı. Yapılan hesaplara göre Galatasaray'ın 10. haftada Mersin İdmanyurdu ile yapacağı karşılaşma muhtemelen yeni zeminde oynanacak.Arena'nın zemini değişiyor - Futbol
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorYok öyle birşey. Ali Dürüst canlı yayında konuştu. Bu sene böyle gidecek mecburuz dedi. Komple çimlerin sökülüp, tekrar ekilmesi vs... gerekiyor nereden baksanız en az 2 ay zaman alan birşey dedi.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorne kadar sacma , insallah para vermeyiz. Firma cim getirdi alt yapisini ona göre hazirladik. her yagmurda böyle olacaksa betonda oynayalim daha iyi. Cimleri getiren firma Garanti vermiyor mu ? getirsinler yenisini bedava
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorNerde söyledi renktaş, ben bir tek Stadın üstünün kapatılmasıyla ilgili yıl sonunu beklemeliyiz dediğini duydum.Yok öyle birşey. Ali Dürüst canlı yayında konuştu. Bu sene böyle gidecek mecburuz dedi. Komple çimlerin sökülüp, tekrar ekilmesi vs... gerekiyor nereden baksanız en az 2 ay zaman alan birşey dedi.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorHaber doğrumudur yanlışmıdır bilemem ama bu kadar muazzam bir stadyuma bu zemin hakikaten yakışmıyor. Bir şekilde çaresi düşünülmeli. Güzel bir çime kavuştuktan sonra çatısınıda yaptılarmı evladiyelik olur. Ömrü billah birşey olmaz.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorÖte yandan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, stattan ayrılırken basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Bursaspor karşısında son dakikalarda atılan golle güzel bir galibiyet aldıklarını belirterek, basketbolda elde ettikleri başarılarla birlikte mutlu günler geçirdiklerini söyledi.Dürüst, kötü olan saha zeminini ile ilgili kısa sürede bir çalışma yapmalarının mümkün olmadığını da ifade etti.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorZemini bozan alttan ısıtma zaten. Kötü planlandığı için su fazla buharlaşıp toprağı pelte gibi yapıyor... Ancak zemini değiştirmek öyle milli takım arasında olacak iş değil.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorzemin değiştirmede birşey yok.real madrid 3 günde zemin yapıp top oynadı.halı gibiydi.en son trabzon realin zeminini yapan firmayla anlaştı,hemen gelip serdiler çimi.yapılabilir.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorNerde söyledi renktaş, ben bir tek Stadın üstünün kapatılmasıyla ilgili yıl sonunu beklemeliyiz dediğini duydum.Telegol'de değil de, TRT'ye ikinci konuşmasında söylemişti sanırım. Sene sonuna kadar komple çimlerin sökülüp, tekrar yeni çim yapılması imkansız dedi.ne kadar sacma , insallah para vermeyiz. Firma cim getirdi alt yapisini ona göre hazirladik. her yagmurda böyle olacaksa betonda oynayalim daha iyi. Cimleri getiren firma Garanti vermiyor mu ? getirsinler yenisini bedavaÇimleri satan ve monteleyen firma, 9 gün de 3 maç oynandığını öğrendiğinde garanti dışı kalır çimler, hatta bize tazminat davası açsalar haklılar. Dünya'nın hiç bir yerinde 1 stada 9 günde 3 maç verilmez.
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorUlan hakikaten rezil oldu stad...hem yarısı boş hem zemini kötü daha ne hale gelecek acaba..
 
Cevap: Arena'nın zemini değişiyorAvni Aker stadının zemini 3 günde değişti. Burası da çabucak değişebilir. Ancak özellikle çatının üzerinin örtülmesi ve stadın ısıtma sitemi ile ilgili bazı konuları yeniden gözden geçirmek gerekebilir.
 
Üst Alt