Arena’ya Ulaşım Ve Derbi Maçına Nasıl Bilet Alabilirim? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena’ya Ulaşım Ve Derbi Maçına Nasıl Bilet Alabilirim?

ula%C5%9F%C4%B1m.jpg

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM

Otopark giriş kartı tahsis edinenler Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya özel araçlarıyla giriş yapabilecek.Otopark giriş kartı olmayan seyirciler stada alınmayacak.Stada özel araçlarıyla gelenlere Seyrantepe metrosunun otoparkına araçlarını park etmelerini tavsiye ederim.

METRO’YLA ARENA’YA NASIL GİDİLİR?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya en kolay ulaşım metro ile sağlanacak.

Hacıosman – İTÜ Ayazağa hattı ve Taksim – Sanayi hattındaki metro istasyonlarından binecek olan biletli seyirciler, Sanayi durağında inerek Sanayi-Seyrantepe mekik seferini yapan metro trenlere aktarma yapacak ve Sanayi’den 2 dakikalık yolculukla Seyrantepe metro istasyonuna ulaşacak. Stada gelişte Sanayi-Seyrantepe arasındaki 2000 kişi kapasiteli mekik hat 6 dakikada bir sefer yapacaktır. Metro ile gelen izleyiciler biletlerine göre Doğu, Batı, Pegasus ve Güney tribünlerindeki turnikelere giderek stada giriş yapacaklar.

OTOBÜS İLE STADA NASIL GİDİLİR?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’ya İETT otobüsleri ile ulaşım taraftarlara ücretsiz olacak.

IETT ücretsiz otobüs seferleri maç günü kulübün belirlediği saatlerde (henüz açıklanmadı) stadyum istikametine;

1- Ümraniye-Tepeüstü Hareket Amirliği

2. AltBostancı Hareket Amirliği

3- Mecidiyeköy-Katlı Otopark Önü

Maç sonrası ise Batı Tribünü önünde yer alan otobüs park alanından aşağıda belirtilen noktalara

1- Ümraniye-Tepeüstü Hareket Amirliğine

2. AltBostancı Hareket Amirliğine

3- Esenkent Hareket Amirliğine-Bahçeşehir üzerinden

4. Yenibosna Metro Aktarma Merkezine

5- Mecidiyeköy-Katlı Otopark Önüne düzenlenecek.

Şehir Dışı ve Yurt Dışından Gelenler Stada Nasıl Ulaşır?

Şehir dışından ya da yurt dışından gelecek olan taraftarlarımız için stada gitmenin en kolay yolu, Taksim ya da Mecidiyeköy istikametindeki araçlara binmeleri, ardından oradaki metroları kullanarak Türk Telekom Arena’ya rahatça ulabilirler.

Maç sonunda Güney Tribünü önünde sınırlı sayıda olmak üzere TAKSİ hizmeti bulunmaktadır.

turk_telekom_arena_galatasaray_taraftar_15012011.jpg

Türk Telekom Arena’da Maç İzlemek İçin Nasıl Bilet Satın Alabilirim?

18 Mart 2011 Cuma günü saat 21:00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşmasının biletleri, 15 Mart 2011 Salı günü saat 10:00’da Biletix satış ağlarından başlıyor.

İlk gün sadece GS Bonus kart sahiplerine satış yapılacak.

Derbinin biletlerinin Genel Satışı, 16 Mart 2011 Çarşamba günü saat 10:00’dan

itibaren başlayacak.

Derbi maçının kale arkası tribünlerinin biletleri 60 TL, standart tribün biletleri 100-350 TL fiyat aralığında olacak.

VIP biletler 350 TL, yiyecek-içecek ağırlamanın da dahil olduğu çok sınırlı sayıdaki Özel VIP biletler ise 600-700 TL fiyat aralığında olacak.

Maç günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’dan bilet satışı ve teslimatı yapılmayacak.

Sınırlı sayıdaki Engelli biletleri 17 Mart 2011 Perşembe günü 12:00-13:00 saatlerinde Mecidiyeköy Kulüp binası girişinden (Ali Sami Yen Stadı – Çadır yanı) engelli kartları gösterilerek temin edilebilir.

Yurtdışından ya da şehir dışından gelicek olanlar biletlerini, biletix’in internet sitesi üzerinden kredi kartları aracılığıyla alabilirler.

ARENA'YA ULAŞIM VE BİLET NASIL ALINIR? | ASY Spor Kompleksi TT Arena

Cevap: Arena’ya Ulaşım Ve Derbi Maçına Nasıl Bilet Alabilirim?

Özel araçla stada gitmeyin.

Ben yaptım siz yapmayın.

En kötü Levent'te falan bırakıp metroyla gidin.

Sabiha Gökçen Hava Limanı'na inip oradan stada ulaşmak isteyenler varsa ;

E-3 Sabiha Gökçen Hava Limanı - Levent hattı ile stad yakınlarına ulaşabilirler.

Kaç saat sürer.Kuzenimin uçağı 18:30'da iniyor havaalanına,yetişebilir mi?

Arkadaş yanitlamamis ben anadolu yakasindayim sunu soleyebilirim direk otobusle 9'a yetismesi imkansiz hele ki cuma o saatte.Tavsiyem indikten sonra e-10 otobusune binmesi zaten e5 uzerinden giden bir otobus daha sonra uzuncayirda inip metrobuse binip metrobusle mecidiyekoye gitmesi tabi ordan da metroyla stada bu sekilde cok rahat yetisir.Cok vasita degistirse de sure olarak cok ama cok farkeder.

Arkadaş yanitlamamis ben anadolu yakasindayim sunu soleyebilirim direk otobusle 9'a yetismesi imkansiz hele ki cuma o saatte.Tavsiyem indikten sonra e-10 otobusune binmesi zaten e5 uzerinden giden bir otobus daha sonra uzuncayirda inip metrobuse binip metrobusle mecidiyekoye gitmesi tabi ordan da metroyla stada bu sekilde cok rahat yetisir.Cok vasita degistirse de sure olarak cok ama cok farkeder.

Taksiyle metrobüs,metrobüsle Mecidiyeköy,ordan metroyla stad yapmayı düşünüyor aslında.

Sabiha Gökçen'den gelecekler için bu hatlardan başkası yalandır arkadaşlar,bir kez daha kamu yararına link veriyorum.

E-3 Sabiha Gökçen - 4.Levent Metro

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü - Hareket Saati - Durak

E-10 Sabiha Gökçen - Kadıköy (Mavi renkli saatlerde kalkan otobüsler TEM otoyolundan,daha kısa sürede gider.Metrobüs durağında inebilirsiniz.

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü - Hareket Saati - Durak

bana da 2 bilet lazım yardım edin lütfen beni karaborsacıların ellerine bırakmayın?

Sadece Derbi maçlara gelmek isteyen arkadaşlara önümüzdeki sene Kombine Kart almalarını öneriyorum...

Umarım bu maç için hepiniz aradığınız biletleri bulabilirsiniz...

Üst Alt